alt

Ukryte działania (2016) eKino TV - Cały Film Online

rating8.1
9 210
Ocen
calendar2016
time2h 07m
Niezwykła, nieznana do tej pory prawdziwa historia trzech błyskotliwych kobiet afro-amerykańskiego pochodzenia, które na przełomie lat 50. i 60. XX wieku podjęły pracę dla NASA. Pokonując niewyobrażalne przeszkody społeczne i obyczajowe, pomogły wysłać w kosmos pierwszego Amerykanina, astronautę Johna Glenna, inicjując tym samym kosmiczny wyścig między światowymi mocarstwami. [opis dystrybutora kino]

Aktorzy

Actor Glen Powell

Glen Powell

Actor Taraji P. Henson

Taraji P. Henson

Actor Kevin Costner

Kevin Costner

Actor Kirsten Dunst

Kirsten Dunst

Actor Mahershala Ali

Mahershala Ali

Actor Octavia Spencer

Octavia Spencer

Actor Jim Parsons

Jim Parsons

Actor Olek Krupa

Olek Krupa

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Czy Ukryte działania to warty uwagi film akcji?

Ukryte działania to film z 2016 roku w reżyserii Theodore'a Melfiego, który opowiada prawdziwą historię trzech afroamerykańskich matematyczek pracujących dla NASA w latach 60. XX wieku. Jest to produkcja łącząca w sobie elementy dramatu, biografii i filmu historycznego, a nie typowego filmu akcji. Mimo braku scen walki i pościgów, Ukryte działania potrafią wciągnąć widza i utrzymać napięcie poprzez pokazanie rasizmu oraz dyskryminacji, z jaką musiały się zmagać bohaterki. Film ukazuje ich determinację, by mimo przeciwności osiągnąć sukces naukowy i przyczynić się do amerykańskiego programu kosmicznego. Dlatego Ukryte działania to propozycja dla tych, którzy cenią inspirujące fabuły oparUkryte działania te na prawdziwych wydarzeniach.

Kim jest główny bohater w filmie Ukryte działania i dlaczego warto go poznać?

Film Ukryte działania przedstawia historię trzech wybitnych afroamerykańskich matematyczek, które odegrały kluczową rolę w programie kosmicznym NASA w latach 60. Głównymi bohaterkami są Katherine Johnson (granej przez Taraji P. Henson), Dorothy Vaughan (Octavia Spencer) oraz Mary Jackson (Janelle Monáe). Każda z tych postaci zasługuje na uwagę widza swoją pasją, inteligencją i nieustępliwością. Katherine jako utalentowana matematyczka obliczała trajektorie lotów kosmicznych, Dorothy jako pierwsza afroamerykańska kierowniczka działu informatycznego w NASA wdrażała komputery, a Mary jako pierwsza czarnoskóra inżynierka w NASA walczyła o awans. Poznanie tych nietuzinkowych kobiet, ich zmagań i osiągnięć pozwala docenić ich wkład w historię podboju kosmosu.

Gdzie obejrzeć cały film Ukryte działania online z polskim lektorem lub napisami?

Film Ukryte działania od razu po premierze kinowej w 2016 roku zdobył uznanie krytyków i widzów, dlatego warto go nadrobić. Obecnie produkcję tę można obejrzeć online na kilku platformach streamingowych z polskim dubbingiem lub napisami. Ukryte działania dostępne są m.in. w serwisach: Netflix, HBO Max, Apple TV+, Rakuten TV, Chili, Player.pl oraz Cineman. Seans filmu w wersji z lektorem lub z polskim tłumaczeniem zajmie około 2 godzin i 7 minut. Gorąco polecamy obejrzUkryte działania enie go od początku do końca, aby poznać inspirującą historię trzech matematyczek z NASA.

Jak oceniają Ukryte działania recenzenci? Podsumowanie opinii i ocen.

Ukryte działania spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem zarówno wśród krytyków, jak i widzów. Film zdobył aż 93% pozytywnych recenzji na stronie Rotten Tomatoes. Krytycy chwalą fantastyczne role głównych aktorek, reżyserię Theodore'a Melfiego oraz przekaz produkcji ukazującej mało znaną historię. Widzowie w serwisie Filmweb ocenili obraz na imponujące 8,1/10, doceniając wciągającą fabułę, świetne aktorstwo i ważny temat walki z dyskryminacją. Ukryte działania zebrały same pozytywne opinie za inspirującą opowieść o pasji, determinacji i walce o marzenia. To film obowiązkowy dla każdego.

Najlepsze cytaty z filmu Ukryte działania - poznaj najmocniejsze kwestie bohaterów.

 • "Nigdy się nie poddawajcie. Nawet kiedy wokół jest ciemno, musicie wierzyć, że jest w was światło." - Katherine Johnson
 • "W NASA nie ma protokołów dotyczących kobiet w kadrze inżynierów. Więc będę pierwsza." - Mary Jackson
 • "Jesteście częścią historii, którą każdy będzie opowiadać." - Al Harrison
 • "Musicie być lepsze. W każdym calu." - Dorothy Vaughan

Ukryte działania - fabuła, scenariusz i najciekawsze wątki produkcji.

Ukryte działania przedstawiają mało znaną historię trzech utalentowanych afroamerykanek, które odegrały kluczową rolę w programach lotów kosmicznych NASA w latach 60. Scenariusz skupia się na Katherine Johnson, Dorothy Vaughan i Mary Jackson, matematyczkach zatrudnionych w ośrodku badawczym NASA w Langley. Pokazuje ich pasję do nauki, determinację w pracy, ale także rasizm, z jakim musiały się mierzyć. Najciekawsze wątki filmu to: walka Katherine o szacunek i zaufanie męskich kolegów, by mogła samodzielnie obliczać trajektorie lotów; inicjatywa Dorothy, by uczyć się programowania na komputerze i przekazywać te umiejętności innym kobietom; starania Mary o awans na inżyniera w NASA. Ukryte działania przypominają, jak ważna jest odwaga, by walczyć o marzenia.

10 Podobnych Filmów:

 1. Strefa interesów
 2. PERFECT DAYS
 3. Wszystkie imiona Boga
 4. Jezus
 5. Nigdzie
 6. W głowie się nie mieści
 7. Bagażnik – uwięziona
 8. After 5. Na zawsze
 9. Gran Turismo
 10. Ben Hur
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
Ocena: 9 Liczba głosów: 9210
Udostępnij serial
Agnieszka Nowak

Agnieszka Nowak

Witam serdecznie! Nazywam się Agnieszka Nowak i jestem właścicielką portalu o tematyce filmowej. Od najmłodszych lat fascynował mnie świat kina - zarówno klasyki, jak i najnowszych produkcji. Po studiach filmoznawczych postanowiłam podzielić się moją pasją z innymi i stworzyć miejsce, gdzie fani nowości kinowych mogą wymieniać się opiniami na temat ulubionych filmów i seriali. Na moim portalu znajdziecie recenzje najgłośniejszych premier kinowych, wywiady z twórcami, ciekawostki z planu zdjęciowego oraz felietony omawiające kultowe dzieła. Dbam o rzetelność i obiektywizm przekazywanych treści. Zależy mi, aby portal był przystępnym źródłem wiedzy dla kinomaniaków w każdym wieku. Serdecznie zapraszam do lektury i dyskusji!

10 Komentarzy

avatar

AgaMaga

Ukryte działania Można obejrzeć i zapomnieć. Niemal zero klimatu i przewidywalność.
avatar

Areczek09

Super się oglądało i mega film ogólnie polecam Ukryte działania
avatar

KamilPatrykDawid

Fascynujący świat przedstawiony w Ukryte działania wciąga od pierwszej minuty, moja ocena to 8.1
avatar

YElov

Mocna historia opowiedziana w zaledwie 2h 07m. Znakomita robota twórców tego filmy.
avatar

Bacha

Ten film wciąga i angażuje, mimo że trwa tylko 2h 07m. Gorąco polecam
avatar

Gajdek12

Ocena 8.1 potwierdza, że Ukryte działania to film, który trzeba zobaczyć. Opłaca się poświęcić na to czas.
avatar

CwanFil12

Z taką oceną jak 8.1, Ukryte działania musi być pozycją obowiązkową dla każdego fana dobrych filmów!
avatar

Cent50

Gdyby wszystkie filmy były tak dobre jak Ukryte działania z oceną 8.1, fani mieliby uczte. Gorąco polecam!
avatar

DaveAmeryka

Ukryte działania z oceną 8.1 udowadnia, że nawet krótkie formy mogą dostarczyć niezapomnianych wrażeń.
avatar

LukasPicasso

Bardzo wysoka ocena na poziomie 8.1 sugeruje, że Ukryte działania to pozycja obowiązkowa dla fanów Fox 2000 Pictures.