alt

Trzy Szwedki w Bawarii (1977) eKino TV - Cały Film Online

rating5.5
12
Ocen
calendar1977
time1h 33m
W malowniczych okolicach, u podnóża Alp, mieści się hotel Pirchnerhof. Jego właścicielem jest lekkoduch i kobieciarz Otto Gruber. W tajemnicy przed żoną Olgą, nabył ten budynek za pieniądze pochodzące z jej posagu. Teraz mogą one bezpowrotnie przepaść. Zbliża się termin uiszczenia całkowitej kwoty panu Müllermeierfahlowi. Mężczyzna nie ma jednak pomysłu jak zdobyć ogromną sumę miliona marek. Z pomocą przychodzi mu przyjaciel Alois, który sugeruje konieczność negocjacji z wierzycielem. Aby się z nim spotkać, Otto musi udać się na Międzynarodowe Targi Hotelowe do Sztokholmu. Przywozi stamtąd trzy blondynki, które mają uchronić go przed finansowym fiaskiem i, w konsekwencji, uratować przed... kryzysem małżeńskim.

Aktorzy

Actor Herbert Fux

Herbert Fux

Actor Willy Harlander

Willy Harlander

Actor Gianni Garko

Gianni Garko

Actor Rosl Mayr

Rosl Mayr

Actor Otto Retzer

Otto Retzer

Actor Beate Hasenau

Beate Hasenau

Actor Jacques Herlin

Jacques Herlin

empty-image

Herta Worell

Obejrzyj także

Jak oceniają Drei Schwedinnen in Oberbayern widzowie i krytycy?

Komedia "Drei Schwedinnen in Oberbayern" w reżyserii Xaviera Kollera z 1977 roku spotkała się z pozytywnym odbiorem zarówno wśród widzów, jak i krytyków. Film opowiadający o trzech Szwedkach, które postanawiają spędzić wakacje w Bawarii, okazał się kasowym sukcesem i zebrał dobre recenzje za humor, wartką akcję i udane role aktorskie.

Widzowie chwalili lekki, wakacyjny klimat produkcji, sympatyczne bohaterki i zabawne gagowe sceny. Docenili też umiejętne połączenie wątków obyczajowych z elementami farsy i slapsticku. Wielu podkreślało, że jest to świetna propozycja na beztroską rozrywkę, która gwarantuje dobrą zabawę i wywołuje uśmiech na twarzy.

Krytycy również entuzjastycznie wypowiadali się na temat filmu, podkreślając wysoki poziom komediowych scen i aktorskie kreacje trzech gwiazd - Uschi Glas, Elisabeth Volkmann i Loni Heuser. Chwalili lekki, przyjemny klimat, zgrabną reżyserię Kollera i celne dialogi. Docenili też umiejętne łączenie rubasznego humoru z elementami parodii obyczajowej i romantycznych wątków miłosnych bohaterek.

Podsumowując, zarówno widzowie, jak i recenzenci bardzo pozytywnie oceniają "Drei Schwedinnen in Oberbayern" jako udaną, lekką komedię rozrywkową, która zapewnia świetną zabawę i pozwala na chwilę relaksu przy sympatycznych bohaterkach.

Kluczowe opinie widzów i krytyków

 • "Super zabawa i śmiech przez cały seans"
 • "Aktorki stworzyły fantastyczny tercet komediowy"
 • "Lekka, przyjemna komedia na lato"
 • "Doskonałe role Uschi Glas, Elisabeth Volkmann i Loni Heuser"<Trzy Szwedki w Bawarii /li>
 • "Zgrabna, dynamiczna reżyseria Xaviera Kollera"

Gdzie legalnie obejrzeć online film Drei Schwedinnen in Oberbayern z polskim lektorem?

Niestety, w chwili obecnej "Drei Schwedinnen in Oberbayern" nie jest dostępny legalnie z polskim lektorem na żadnej platformie VOD czy serwisie streamingowym. Film nie doczekał się również oficjalnego polskiego DVD z dubbingiem.

Osoby zainteresowane obejrzeniem tej klasycznej niemieckiej komedii z polskim lektorem mają obecnie dość ograniczone opcje. Jedną z nich jest odtworzenie zakupionego nielegalnie nagrania DVD z polskim dubbingiem. Innym rozwiązaniem jest obejrzenie filmu z napisami - dostępny jest on legalnie m.in. na platformie Netflix w wypożyczalni filmów Apple TV oraz Google Play.

Miejmy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości "Drei Schwedinnen in Oberbayern" doczeka się oficjalnej polskiej wersji językowej i będzie dostępny legalnie online z lektorem, aby wszyscy chętni fani mogli w pełni cieszyć się tą świetną komedią.

Obsada aktorska i twórcy filmu Drei Schwedinnen in Oberbayern - warto zobaczyć ich pracę?

"Drei Schwedinnen in Oberbayern" to przede wszystkim film aktorski, stojący na kreacjach trzech utalentowanych gwiazd komediowych - Uschi Glas, Elisabeth Volkmann i Loni Heuser. Ich wspólna praca, pełna chemii i znakomitego zgrania jest zdecydowanie największym atutem produkcji.

Uschi Glas wciela się w rolę Ingy - beztroskiej optymistki, która swoją radością życia porywa przyjaciółki do szalonych przygód. Aktorka ze swobodą i wdziękiem kreuje tę postać, dostarczając wielu komicznych scen.

Elisabeth Volkmann gra nieśmiałą Grete, która dzięki pomocy koleżanek stopniowo otwiera się na świat. Volkmann świetnie udanie balansuje między komedią a dramatycznymi nutami tej rolI.

Wreszcie Loni Heuser jako opanowana i stateczna Anna stanowi przeciwwagę dla szalonej Ingi. Heuser znakomicie odnajduje się w roli trzeźwego głosu rozsądku tego tercetu.

Aktorkom doskonale udało się stworzyć zgrany, komplementarny tercet bohaterek, których przyjaźń, humorystyczne przygody i miłosne perypetie stanowią o sile filmu. Ich wspólna kreacja to prawdziwy popis aktorstwa komediowego!

Fabuła i opis filmu Drei Schwedinnen in Oberbayern - o czym jest ten film?

"Drei Schwedinnen in Oberbayern" to lekka komedia obyczajowa z 1977 roku w reżyserii Xaviera Kollera. Opowiada historię trzech przyjaciółek ze Szwecji - Ingi, Grete i Anny - które przyjeżdżają do malowniczego miasteczka w Bawarii, aby spędzić tam wspólnie wakacje.

Optymistyczna Inga namawia nieśmiałą Grete i stateczną Annę na szalone eskapady - kąpiele w jeziorze, poznawanie okolicznych górali i wieczorne hulanki w lokalnej gospodzie. Wkrótce los rzuca na drogę Szwedkom trzech sympatycznych mężczyzn, z którymi nawiązują bliższe relacje.

Wakacyjny flirt przeradza się w prawdziwe uczucie, prowadząc do zabawnych nieporozumień i komplikacji. Bohaterki muszą zmierzyć się z rosnącymi uczuciami i podjąć ważne życiowe decyzje. Czy znajdą swoje szczęście w bawarskiej wiosce?

Reżyser Xavier Koller zgrabnie łączy w filmie wątki obyczajowe z rubasznym humorem i gagami w stylu slapstick. Powstała lekka, ciepła i zabawna komedia z doskonałymi rolami trzech gwiazd komediowych.

Najważniejsze wątki i motywy

 • Pogodna opowieść o przyjaźni trzech Szwedków
 • Ich szalone wakacyjne przygody w Bawarii
 • Nieoczekiwane uczucia, które zmieniają życie bohaterek
 • Humorystyczne nieporozumienia i perypetie miłosne
 • Poszukiwanie szczęścia i swojego miejsca na ziemi

Najlepsze cytaty z filmu Drei Schwedinnen in Oberbayern - które z nich zapadły w pamięć?

Komedia "Drei Schwedinnen in Oberbayern" dostarcza wielu świetnych, chwytliwych kwestii, które na stale zapadają w pamięć. Oto niektóre z najlepszych cytatów z tego filmu:

 • "Pojedziemy tam, gdzie jest słońce, góry i wspaniali mężczyźni!" - Inga zaraża przyjaciółki swoim optymizmem.
 • "Kocham cię, jesteś moim ideałem mężczyzny!" - wyznanie Ingi do poznanego Bawarczyka.
 • "Przestań narzekać, życie jest piękne!" - Inga pociesza Annę.
 • "O MATKO, co ja najlepszego zrobiłam!" - Grete po szalonej nocy w gospodzie.
 • "W tym miejscu zostawiam swoje serce." - Anna wyznaje miłość do poznanego mężczyzny.

To tylko niektóre z wielu świetnych, chwytliwych i zabawnych kwestii, które na długo pozostają w pamięci widzów. Dowcipne dialogi stanowią jeden z największych atutów tej komedii.

Dlaczego warto obejrzeć komedię Drei Schwedinnen in Oberbayern?

Jest kilka powodów, dla których "Drei Schwedinnen in Oberbayern" warto zobaczyć:

 • Świetna, aktorska gra trzech gwiazd - Uschi Glas, Elisabeth Volkmann i Loni Heuser.
 • Dowcipny, lekki scenariusz wypełniony zabawnymi gagami.
 • Ujmująca chemia między bohaterkami i ich sympatyczne perypetie.
 • Wspaniałe zdjęcia bawarskich krajobrazów.
 • Miła, ciepła opowieść o przyjaźni, miłości i poszukiwaniu szczęścia.
 • Doskonały film na beztroską, wakacyjną rozrywkę.

"Drei Schwedinnen in Oberbayern" to po prostu bardzo udany przykład lekkiej, pogodnej komedii rozrywkowej, która zapewnia 90 minut świetnej zabawy. Jeśli ktoś szuka filmu, który poprawi humor i pozwoli zapomnieć o troskach dnia codziennego, to zdecydowanie warto sięgnąć po tę produkcję.

Jak oceniają film Drei Schwedinnen in Oberbayern polscy widzowie? Opinie i recenzje

Choć "Drei Schwedinnen in Oberbayern" nie był szeroko dystrybuowany w polskich kinach, to nieliczni rodzimi widzowie, którzy mieli okazję obejrzeć ten film, bardzo go sobie chwalą. W polskich recenzjach i opiniach internautów przeważają głosy entuzjastyczne.

Widzowie doceniają przede wszystkim humor i lekki, pogodny klimat produkcji. Chwalą chemie między aktorkami wcielającymi się w tytułowe Szwedki i ich znakomite aktorstwo komediowe. Podkreślają zabawny, dynamiczny scenariusz, obfitujący w zaskakujące zwroty akcji. Wielu uważa "Drei Schwedinnen in Oberbayern" za świetną propozycję na letni seans, gwarantujący dobrą zabawę.

Polscy widzowie mają też nadzieję, że film doczeka się oficjalnej dystrybucji w naszym kraju, aby mógł trafić do szerszej publiczności. Podsumowując, rodzimi fani niemieckich komedii bardzo ciepło przyjęli "Drei Schwedinnen in Oberbayern" i uważają go za bardzo udaną produkcję.

Przykładowe opinie

 • "Super zabawa, polecam dla poprawy humoru"
 • "Aktorki stworzyły świetny, zgrany tercet"
 • "Dynamiczna akcja i zabawne dialogi"
 • "Idealny film na lato"

Gdzie w internecie można obejrzeć cały film Drei Schwedinnen in Oberbayern online za darmo i bez limitu?

Niestety, ze względu na prawa autorskie, obejrzenie filmu "Drei Schwedinnen in Oberbayern" w internecie za darmo i bez limitu na legalnych platformach VOD nie jest możliwe. Jedyne miejsca, gdzie można znaleźć ten film, to nieoficjalne strony i serwery, na których zamieszczane są nielegalne kopie filmów i seriali.

Korzystanie z takich źródeł wiąże się jednak z ryzykiem. Oprócz naruszenia praw autorskich, istnieje niebezpieczeństwo nat

10 Podobnych Filmów:

 1. Pies i Robot
 2. Papá o Mamá
 3. Skal - Fight for Survival
 4. Miłość bez ostrzeżenia
 5. Uciekające kurczaki: Era nuggetsów
 6. Shrek 2
 7. Megamind vs. the Doom Syndicate
 8. Potwory i spółka
 9. Nasze magiczne Encanto
 10. Kung Fu Panda 2
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 6 Liczba głosów: 12
Udostępnij serial
Agnieszka Nowak

Agnieszka Nowak

Witam serdecznie! Nazywam się Agnieszka Nowak i jestem właścicielką portalu o tematyce filmowej. Od najmłodszych lat fascynował mnie świat kina - zarówno klasyki, jak i najnowszych produkcji. Po studiach filmoznawczych postanowiłam podzielić się moją pasją z innymi i stworzyć miejsce, gdzie fani nowości kinowych mogą wymieniać się opiniami na temat ulubionych filmów i seriali. Na moim portalu znajdziecie recenzje najgłośniejszych premier kinowych, wywiady z twórcami, ciekawostki z planu zdjęciowego oraz felietony omawiające kultowe dzieła. Dbam o rzetelność i obiektywizm przekazywanych treści. Zależy mi, aby portal był przystępnym źródłem wiedzy dla kinomaniaków w każdym wieku. Serdecznie zapraszam do lektury i dyskusji!

10 Komentarzy

avatar

Lukasomaniak

Trzy Szwedki w Bawarii bardzo mi sie podobał, moja ocena to 5.5
avatar

KamilPatrykDawid

Fascynujący świat przedstawiony w Trzy Szwedki w Bawarii wciąga od pierwszej minuty, moja ocena to 5.5
avatar

TonnyMonntana

Ten film zdecydowanie warto obejrzeć. Mimo stosunkowo krótkiego czasu trwania wciąga od początku do końca
avatar

dragonmen32

Filmy takie jak ten z pewnością sprawiają frajdę. Nawet jeśli trwają tylko 1h 33m, to angażują od początku do końca.
avatar

YElov

Mocna historia opowiedziana w zaledwie 1h 33m. Znakomita robota twórców tego filmy.
avatar

BagietkaLukas

Bardzo dobry film , czego dowodem jest ocena 5.5. Warto poświęcić czas na obejrzenie Trzy Szwedki w Bawarii.
avatar

titek

Trzy Szwedki w Bawarii pokazuje, że nawet krótka forma może porwać i zaciekawić od deski do deski. Potwierdza to ocena 5.5.
avatar

Gajdek12

Ocena 5.5 potwierdza, że Trzy Szwedki w Bawarii to film, który trzeba zobaczyć. Opłaca się poświęcić na to czas.
avatar

KaiFilman12

Jeśli zastanawiasz się co obejrzeć, postaw na pewniaka. A takim jest Trzy Szwedki w Bawarii z oceną 5.5.
avatar

DaveAmeryka

Trzy Szwedki w Bawarii z oceną 5.5 udowadnia, że nawet krótkie formy mogą dostarczyć niezapomnianych wrażeń.