close icon
page-title
Togo
Togo

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Togo
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
 • Wydawca: Walt Disney Pictures

Togo - Całe filmy Online

star8.2
1937Ocen
date2019
date1h 53m

Skomentuj

 • avatar

  ThrillerMaster

  |15 godziny temu
  Nie zawiódł, solidna dawka emocji
 • avatar

  FilmowyFreak

  |4 dni temu
  Za dużo hype’u wokół Togo, spodziewałem się więcej
 • avatar

  sidney68

  |8 dni temu
  jak się nie podobają komuś reklamy to proszę iść płacić za netflix;) będzie mniej lagów jak wyniesiecie się stąd cymbały
 • avatar

  CinephileCulture

  |9 dni temu
  ludzie wystarczy przeklikać reklamy! A film bardzo spoko takie dosyć świeże spojrzenie na sprawę
 • avatar

  WorldEXC12

  |12 dni temu
  Jestem krytykiem filmowym, a poniżej przestawie kilka argumentów dlaczego ten film jest jedną z najlepszych odsłon teggo gatu (czytaj dalej...)
 • avatar

  KubaManic98

  |14 dni temu
  Izrael zaatakował Palestyne tak tylko przypominam że zgineło wiele ludzi #free palestine

Oficjalny zwiastun

Spis treści

Gdzie legalnie obejrzeć film Togo online z polskim lektorem?

Film Togo w reżyserii Ericsona Core'a miał swoją premierę kinową w 2019 roku. Obecnie ten obraz dostępny jest online na platformach streamingowych Disney+ oraz HBO Max, gdzie można go obejrzeć legalnie z polskim dubbingiem. Wystarczy wykupić subskrypcję jednej z tych usług, by mieć dostęp do seansu filmu Togo z lektorem w dowolnym mTogo omencie.

Jaki film Togo przedstawia nietuzinkową historię psa ratującego życie mieszkańców Alaski?

Film Togo opowiada prawdziwą i niezwykłą historię tytułowego psa rasy syberian husky, który na przełomie 1925 i 1926 roku uratował życie wielu mieszkańców odizolowanej osady Nome na Alasce. Po wykryciu epidemii dużej zapadalności na błonicę wśród dzieci, Togo i jego musher Leonhard Seppala wyruszyli w trudną, pełną niebezpieczeństw wyprawę przez zamiecie śnieżne, by dostarczyć surowicę antytoksyny do odizolowanej osady. Dzięki swojej wytrzymałości, inteligencji i oddaniu Togo przyczynił się do uratowania setek istnień ludzkich.

Czy warto obejrzeć cały film Togo ze względu na wciągającą fabułę i wspaniałe zdjęcia?

Zdecydowanie warto obejrzeć ten film w całości. Reżyserowi udało się stworzyć niezwykle wciągającą, pełną emocji i zawirowań fabułę na podstawie prawdziwych wydarzeń. Dodatkowym atutem są zjawiskowe zdjęcia surowych, zaśnieżonych krajobrazów Alaski, które wprowadzają widza w klimat epickiej wyprawy bohaterów. Film trzyma w napięciu i pozwala przeżyć wraz z bohaterami ich trudy, rozterki i chwileTogo zwątpienia. Jest to historia, która motywuje i pokazuje siłę charakteru i oddania.

Który aktor wciela się w główną rolę w filmie Togo i jak oceniana jest jego gra aktorska?

Główną rolę psa Togo gra Willem Dafoe, który z powodzeniem wcielił się w czworonożnego bohatera. Aktor znakomicie oddał charakter, inteligencję i więź Togo z muscherem granym przez Julianane Nicholson. Krytycy chwalą kreację Dafoe za pełną ekspresji grę, oddanie psiej mimiki i gestów. Aktor sprawił, że widzowie naprawdę wierzą, iż patrzą na prawdziwego, oddanego psa gotowego na poświęcenia dla dobra ludzi. To jedna z najlepszych ról w karierze Dafoe.

Jakie najlepsze cytaty z filmu Togo na długo zapadają w pamięć i pobudzają wyobraźnię?

W filmie znajdziemy wiele wzruszających cytatów, takich jak:

 • "Czasami bycie bohaterem polega na tym, by wiedzieć, kiedy zejść z drogi"
 • "Natura jest mądrzejsza niż my myślimy"
 • "Czasem to co wydaje się końcem, jest początkiem czegoś nowego"
 • Te mądre słowa pobudzają wyobraźnię i skłaniają do refleksji nad sensem poświęcenia, odwagi i altruizmu. Zapadają w pamięć i zachęcają do ponownego obejrzenia filmu.

  Jak oceniają film Togo recenzenci i widzowie - czy warto obejrzeć ten obraz?

  Recenzenci bardzo pozytywnie oceniają film Togo za wciągającą fabułę opartą na prawdziwych wydarzeniach, klimatyczne zdjęcia i świetną grę aktorów. Krytycy doceniają sposób ukazania niezwykłej więzi człowieka z psem i motywację do podejmowania heroicznych czynów. Widzowie również chwalą ten obraz w recenzjach, podkreślając wzruszającą historię i fantastyczną kreację Willemma Dafoe. Film Togo zdobył uznanie zarówno wśród krytyków, jak i szeregowych widzów. Gorąco polecamy obejrzeć ten obraz, który na długo pozostaje w pamięci.

  Co przedstawia zwiastun filmu Togo i jak zachęca do obejrzenia całej produkcji?

  Oficjalny zwiastun filmu Togo przedstawia kilka kluczowych scen, które oddają charakter produkcji i wprowadzają w epicki klimat opowieści. Widzimy trudne warunki panujące na lodowatej Alasce, poznajemy głównych bohaterów oraz ich motywację do wyruszenia w niebezpieczną wyprawę ratunkową. Zwiastun pokazuje wyczerpującą podróż przez śnieżne zaspy, grożące życiu wypadki oraz niezłomną wolę bohaterów, by dotrzeć z lekarstwem do odizolowanej osady. Materiał zwiastunowy budzi emocje i znakomicie zachęca do obejrzenia całego filmu, by przeżyć tę poruszającą historię razem z bohaterami.

  Dlaczego scenariusz i reżyseria filmu Togo zasługują na pochwałę i uznanie?

  Scenarzystom udało się w atrakcyjny i angażujący sposób przedstawić prawdziwą historię niezwykłej wyprawy psa Togo, nie schodząc przy tym na fabularne manowce. Film zachowuje historyczną wierność, a jednocześnie wciąga widza i trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty. Duża w tym zasługa reżysera Ericsona Core'a, który świetnie oddał surowy klimat Alaski i dynamikę wyprawy ratunkowej. Reżyser skupił się na pokazaniu relacji pomiędzy człowiekiem a psem, budując pomiędzy bohaterami głęboką więź. Dzięki temu fabuła nabiera dodatkowych emocji, a widzowie mogą w pełni wczuć się w dramatyzm opowieści.

  5 Podobnych Filmów

  Agnieszka Nowak

  Agnieszka Nowak

  Witam serdecznie! Nazywam się Agnieszka Nowak i jestem właścicielką portalu o tematyce filmowej. Od najmłodszych lat fascynował mnie świat kina - zarówno klasyki, jak i najnowszych produkcji. Po studiach filmoznawczych postanowiłam podzielić się moją pasją z innymi i stworzyć miejsce, gdzie fani nowości kinowych mogą wymieniać się opiniami na temat ulubionych filmów i seriali. Na moim portalu znajdziecie recenzje najgłośniejszych premier kinowych, wywiady z twórcami, ciekawostki z planu zdjęciowego oraz felietony omawiające kultowe dzieła. Dbam o rzetelność i obiektywizm przekazywanych treści. Zależy mi, aby portal był przystępnym źródłem wiedzy dla kinomaniaków w każdym wieku. Serdecznie zapraszam do lektury i dyskusji!

  Oceń film

  fill-star
  fill-star
  fill-star
  fill-star
  fill-star
  fill-star
  fill-star
  fill-star
  outline-star
  outline-star
  Ocena: 8 Liczba głosów: 1937

  Udostępnij