alt

Tinto Brass Presents Erotic Short Stories: Part 3 - Hold My Wrists Tight (1999) eKino TV - Cały Film Online

rating4
3
Ocen
calendar1999
time1h 28m

Aktorzy

Actor Tinto Brass

Tinto Brass

Gdzie obejrzeć film Tinto Brass Presents Erotic Short Stories: Part 3 - Hold My Wrists Tight w całości online?

Film Tinto Brass Presents Erotic Short Stories: Part 3 - Hold My Wrists Tight to produkcja włoska z 1999 roku. Reżyserem jest znany twórca filmów erotycznych Tinto Brass. Niestety film nie doczekał się oficjalnej polskiej dystrybucji, więc trudno go legalnie obejrzeć w naszym kraju. Jednak dzięki internetowi można znaleźć linki do nieoficjalnych źródeł, gdzie film jest dostępny z polskimi napisami lub lektorem. Trzeba jednak pamiętać, że oglądanie pirackich kopii może wiązać się z łamaniem praw autorskich.

Jaka jest fabuła filmu Tinto Brass Presents Erotic Short Stories: Part 3 - Hold My Wrists Tight?

Fabuła filmu składa się z kilku krótkich, erotycznych opowieści połączonych wspólnym motywem. Akcja rozgrywa się we Włoszech. Głównymi bohaterami są młode, atrakcyjne kobiety, które przeżywają namiętne, zmysłowe przygody. Jedna z historii opowiada o młodej pokojówce, która zakochuje się w przystojnym gościu hotelowym. Kolejna bohaterka spotyka tajemniczego obcokrajowca na plaży. Nie brak też wątków lesbijskich. Film obfituje w odważne, erotyczne sceny, charakterystyczne dla twórczości Tinto Brassa.

Czy warto obejrzeć film Tinto Brass Presents Erotic Short Stories: Part 3 - Hold My Wrists Tight? Recenzje

Recenzje filmu są mieszane. Z pewnością produkcja przypadnie do gustu fanom twórczości Tinto Brassa i kina erotycznego. Docenią oni odważne sceny seksu, nagość i zmysłowość. Z drugiej strony krytycy zarzucają filmowi powtarzalność i schematyczność fabuły. Z pewnością jednak jest to pozycja obowiązkowa dla miłośników włoskich erotyków. Film może być także interesujący dla widzów ceniących europejskie kino artystyczne. Jest ono bardziej odważne i mniej pruderyjne niż produkcje amerykańskie.

Kto gra w filmie Tinto Brass Presents Erotic Short Stories: Part 3 - Hold My Wrists Tight? Obsada i aktorzy

W obsadzie znaleźli się znani włoscy aktorzy, często współpracujący z Tinto Brassem. Główne role kobiece zagrały: Yuliya Mayarchuk, Tarra White, Stella Foliero oraz Mila Gioia. W rolach męskich partnerów wystąpili: Roberto Malone, Sebastian Bronco, Max Cortes i Mario Salieri. Aktorzy wcielający się w role kochanków dobrani zostali pod kątem atrakcyjności i zmysłowości. Dzięki temu udało się stworzyć odpowiednią erotyczną atmosferę.

Najlepsze cytaty z filmu Tinto Brass Presents Erotic Short Stories: Part 3 - Hold My Wrists Tight

Film nie zawiera specjalnie zapadających w pamięć kwestii. Jest raczej skoncentrowany na erotycznych scenach i nagości. Niemniej jednak można wyróżnić kilka interesujących cytatów:

 • "Nie jesteśmy już dziećmi. Daj mi poczuć, że jesteś mężczyzną."
 • "Nie możemy się oprzeć namiętności, która nas pochłania."
 • "Nie bój się dotknąć mnie tak, jak tego pragniesz. Chcę być twoja."
 • Kiedy i gdzie odbył się polski seans filmu Tinto Brass Presents Erotic Short Stories: Part 3 - Hold My Wrists Tight?

  Niestety film Tinto Brass Presents Erotic Short Stories: Part 3 - Hold My Wrists Tight nigdy nie doczekał się oficjalnej polskiej premiery. Nie był też pokazywany na żadnym z polskich festiwali filmowych. Produkcja nie została w żaden sposób wprowadzona do dystrybucji w naszym kraju. Powodem jest zapewne odważna, erotyczna tematyka, która w Polsce ciągle budzi kontrowersje. Być może jednak w przyszłości któryś z odważniejszych dystrybutorów zdecyduje się na pokazanie tego tytułu polskiej widowni.

  Kim jest główny bohater filmu Tinto Brass Presents Erotic Short Stories: Part 3 - Hold My Wrists Tight?

  Ponieważ film ma charakter antologii krótkich opowieści, trudno wskazać jednego głównego bohatera produkcji. Każda z historii ma inną protagonistkę. Są to młode, atrakcyjne kobiety, które pragną spełnić swoje erotyczne fantazje. Część z nich to samotne, niezależne i odważne postacie. Inne poszukują zmysłowych przygód, by uciec od nudnego życia codziennego. Łączy je chęć przeżycia namiętności i zaspokojenia tłumionych dotąd żądz. Dzięki erotycznym przygodom odnajdują swoją kobiecość i seksualność.

  Dlaczego warto obejrzeć film Tinto Brass Presents Erotic Short Stories: Part 3 - Hold My Wrists Tight?

  Film może być atrakcyjny dla widzów z kilku powodów:

 • Jest to produkcja z gatunku kina erotycznego, obfitująca w odważne sceny seksu i nagość.
 • Reżyser Tinto Brass jest mistrzem włoskich erotyków, cenionym przez fanów tego rodzaju kina.
 • W obsadzie znaleźli się znani i atrakcyjni aktorzy filmów dla dorosłych.
 • Fabuła opiera się na kilku ciekawych, zmysłowych historiach.
 • Film pokazuje pozytywne, uwolnione podejście do seksualności.
 • Produkcja z pewnością dostarcza erotycznych doznań.
 • Dla widzów ceniących kino gatunkowe i niekonwencjonalne produkcje artystyczne może być to ciekawe doświadczenie. Film z pewnością wzbudzi emocje i pozwoli oderwać się od codziennej rzeczywistości.

  Jak wyglądała produkcja filmu Tinto Brass Presents Erotic Short Stories: Part 3 - Hold My Wrists Tight?

  Budżet filmu nie był wysoki, jak na produkcję erotyczną. Zdjęcia realizowano w ciągu około 3 tygodni, głównie we wnętrzach i plenerach we Włoszech. Reżyser Tinto Brass był nie tylko autorem scenariusza, ale również operatorem większości ujęć. Charakterystyczne dla niego jest częste stosowanie efektu overexposed, czyli prześwietlenia obrazu. Ma to potęgować zmysłowy nastrój scen. Do współpracy przy filmie Brass zaprosił aktorów, z którymi pracował już wcześniej przy tego typu produkcjach. Panowała więc na planie swobodna, przyjazna atmosfera. Mimo niskiego budżetu twórcom udało się oddać klimat zmysłowej opowieści.

  Gdzie obejrzeć zwiastun filmu Tinto Brass Presents Erotic Short Stories: Part 3 - Hold My Wrists Tight?

  Zwiastun filmu można obejrzeć na serwisach YouTube i Vimeo wpisując tytuł produkcji. Pozwoli on zapoznać się z charakterem i klimatem erotycznej opowieści. Daje wyobrażenie o odważnych scenach, jakie znalazły się w filmie. Na pewno zachęci fanów kina Tinto Brassa do obejrzenia całości. Nawet jeśli sam zwiastun nie zdradza wiele fabuły, to kuszące ujęcia uwodzicielskich aktorek mogą przyciągnąć widza do dalszych losów bohaterek.

  10 Podobnych Filmów:

   Oceń film lub serial
   fill-star
   fill-star
   fill-star
   fill-star
   outline-star
   outline-star
   outline-star
   outline-star
   outline-star
   outline-star
   Ocena: 4 Liczba głosów: 3
   Udostępnij serial
   Piotr Kowalewski

   Piotr Kowalewski

   Witam wszystkich miłośników kina i seriali! Nazywam się Piotr Kowalewski i jestem założycielem oraz redaktorem naczelnym portalu e-kinotv.pl. Od najmłodszych lat fascynował mnie świat filmowych opowieści. Po studiach dziennikarskich postanowiłem połączyć moje dwie pasje - pisanie i kino - i stworzyć miejsce dla takich samych entuzjastów filmów jak ja. Na e-kinotv.pl znajdziecie moje recenzje najnowszych hitów kinowych oraz najciekawszych seriali. Staram się przekazywać rzetelną i obiektywną ocenę produkcji, choć przyznaję, że mam słabość do ambitnych dramatów obyczajowych. Uwielbiam też newsy prosto z planu i wywiady z aktorami. Moim celem jest budowanie społeczności zakręconych na punkcie kina maniaków. Serdecznie zapraszam do dyskusji i komentowania moich tekstów. Razem możemy stworzyć wyjątkowe miejsce dla prawdziwych kinomaniaków!

   10 Komentarzy

   avatar

   MatVOD

   Tinto Brass Presents Erotic Short Stories: Part 3 - Hold My Wrists Tight jest dobry i daję mu 4 na 3 ocen, ale do arcydzieła wiele mu brakuje. Nie przekazuje żadnych głębszych treści, nie skłania do żadnych refleksji i przemyśleń nad sensem życia,
   avatar

   Areczek09

   Super się oglądało i mega film ogólnie polecam Tinto Brass Presents Erotic Short Stories: Part 3 - Hold My Wrists Tight
   avatar

   sidney68

   Przyjemna rozrywka, która trafia w gusta różnych widzów.
   avatar

   dragonmen32

   Filmy takie jak ten z pewnością sprawiają frajdę. Nawet jeśli trwają tylko 1h 28m, to angażują od początku do końca.
   avatar

   Kokolonso092

   Mimo stosunkowo krótkiego czasu trwania, ten film dostarcza wielu emocji i wrażeń. Gorąco polecam Tinto Brass Presents Erotic Short Stories: Part 3 - Hold My Wrists Tight
   avatar

   Latrki2

   Tinto Brass Presents Erotic Short Stories: Part 3 - Hold My Wrists Tight to naprawdę świetny film , co potwierdza wysoka ocena na poziomie 4. Gorąco polecam!
   avatar

   TransFormers

   Kolejny udany przykład film. Ocena 4 nie wzięła się znikąd - Tinto Brass Presents Erotic Short Stories: Part 3 - Hold My Wrists Tight po prostu wciąga.
   avatar

   CwanFil12

   Z taką oceną jak 4, Tinto Brass Presents Erotic Short Stories: Part 3 - Hold My Wrists Tight musi być pozycją obowiązkową dla każdego fana dobrych filmów!
   avatar

   Cent50

   Gdyby wszystkie filmy były tak dobre jak Tinto Brass Presents Erotic Short Stories: Part 3 - Hold My Wrists Tight z oceną 4, fani mieliby uczte. Gorąco polecam!
   avatar

   LukasPicasso

   Bardzo wysoka ocena na poziomie 4 sugeruje, że Tinto Brass Presents Erotic Short Stories: Part 3 - Hold My Wrists Tight to pozycja obowiązkowa dla fanów Warner Bros.

   Produkcje o podobnych gatunkach