alt

Sound of Freedom (2019) eKino TV - Cały Film Online

rating6
1
Ocen
calendar2019

Gdzie obejrzeć film Sound of Freedom online?

Film Sound of Freedom miał swoją premierę w 2019 roku i od razu wzbudził duże zainteresowanie widzów. Jest to produkcja dokumentalna, która opowiada niezwykłą i wstrząsającą historię Tima Ballarda, byłego żołnierza piechoty morskiej. Po zakończeniu służby zaangażował się on w misję uwolnienia setek dzieci z niewoli handlarzy ludźmi w Birmie.

Niestety Sound of Freedom nie trafił jeszcze do polskich kin ani serwisów VOD. Jedyną opcją na obejrzenie tego filmu online jest obecnie korzystanie z zagranicznych platform streamingowych, takich jak Amazon Prime Video, gdzie jest on dostępny w oryginalnej wersji językowej z napisami.

Jaka jest fabuła filmu Sound of Freedom?

Fabuła Sound of Freedom skupia się na postaci Tima Ballarda, byłego żołnierza piechoty morskiej, który po 12 latach służby zaczął nowe życie w Stanach Zjednoczonych. Pewnego dnia dowiedział się jednak o dramatycznej sytuacji setek dzieci z Birmy, które były ofiarami handlu ludźmi i zmuszane do prostytucji. Poruszony ich losem postanowił zaangażować się w misję ich uwolnienia.

W filmie przedstawiono niebezpieczną operację, podczas której Tim wraz z grupą ochotników wdarł się do birmańskiego miasta, by uwolnić dzieci. Akcja pełna jest dramatycznych i wstrząsających scen. Widzowie mogą zobaczyć, z jak wielkim poświęceniem i odwagą Tim angażuje się w ratowanie młodych ofiar.

Czy warto obejrzeć nowy film akcji Sound of Freedom?

Zdecydowanie warto obejrzeć ten film, ponieważ łączy w sobie cechy mocnego kina akcji z ważnym przekazem społecznym. Produkcja trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty, a jednocześnie porusza problem handlu ludźmi i pokazuje jak zwykli ludzie mogą dokonać niezwykłych czynów.

Atutem filmu jest świetna gra aktorska, zwłaszcza Kevina Sorbo wcielającego się w główną rolę Tima Ballarda. Aktor znany z serialu Herkules doskonale oddaje determinację i odwagę bohatera. Sound of Freedom to produkcja, która łączy rozrywkę z przekazem moralnym i z pewnością warto poświęcić na nią czas.

Który aktor gra główną rolę w filmie Sound of Freedom?

Głównym bohaterem filmu Sound of Freedom jest postać Tima Ballarda, w którą wciela się amerykański aktor Kevin Sorbo. Jest on najbardziej znany z roli tytułowej w serialu Herkules, gdzie grał przez 6 sezonów. Oprócz tego można go było oglądać m.in. w serialach Ostry dyżur czy Hawajski, a także w filmach Kod Merkurego oraz Let Me In.

Kevin Sorbo idealnie pasuje do roli odważnego byłego żołnierza, który angażuje się w niebezpieczną misję ratunkową. Jego kreacja aktorska została bardzo pozytywnie oceniona przez krytyków. Aktorowi udało się w sposób przekonujący sportretować zdeterminowanego bohatera gotowego poświęcić wszystko, by pomóc innym.

Jakie są najlepsze cytaty z filmu Sound of Freedom?

Sound of Freedom zawiera wiele zapadających w pamięć cytatów, które dobrze podsumowują przesłanie tej produkcji. Oto kilka z najlepszych:

 • "Czasami tylko garstka ludzi może zmienić świat na lepsze."
 • "Nie można siedzieć bezczynnie, gdy dzieciom dzieje się krzywda."
 • "Prawdziwa odwaga nie polega na braku strachu, ale na jego pokonaniu."
 • "Nie wystarczy marzyć o lepszym świecie, trzeba działać."

Te mocne słowa dobrze podsumowują przesłanie produkcji i motywację głównego bohatera do walki z problemem handlu ludźmi. Zachęcają także widzów do refleksji nad tym, co sami mogą zrobić w obliczu niesprawiedliwości.

Dlaczego warto obejrzeć film Sound of Freedom z Kevinem Sorbo?

Przede wszystkim jest to niezwykle interesująca i wciągająca historia, oparta na prawdziwych wydarzeniach. Produkcja trzyma w napięciu i dostarcza wielu emocji. Poza aspektem rozrywkowym porusza istotny problem handlu ludźmi, zmuszając widza do refleksji.

Ogromnym atutem jest świetna gra Kevina Sorbo, który wiarygodnie wciela się w postać zdeterminowanego byłego żołnierza ratującego dzieci. Jego bohater budzi podziw i stanowi inspirujący przykład odwagi i poświęcenia dla innych. Sound of Freedom pokazuje także, że nawet zwykli ludzie mogą dokonać niezwykłych rzeczy. Gorąco polecam ten film wszystkim, którzy lubią mocne kino akcji z przesłaniem.

10 Podobnych Filmów:

  Oceń film lub serial
  fill-star
  fill-star
  fill-star
  fill-star
  fill-star
  fill-star
  outline-star
  outline-star
  outline-star
  outline-star
  Ocena: 6 Liczba głosów: 1
  Udostępnij serial
  Piotr Kowalewski

  Piotr Kowalewski

  Witam wszystkich miłośników kina i seriali! Nazywam się Piotr Kowalewski i jestem założycielem oraz redaktorem naczelnym portalu e-kinotv.pl. Od najmłodszych lat fascynował mnie świat filmowych opowieści. Po studiach dziennikarskich postanowiłem połączyć moje dwie pasje - pisanie i kino - i stworzyć miejsce dla takich samych entuzjastów filmów jak ja. Na e-kinotv.pl znajdziecie moje recenzje najnowszych hitów kinowych oraz najciekawszych seriali. Staram się przekazywać rzetelną i obiektywną ocenę produkcji, choć przyznaję, że mam słabość do ambitnych dramatów obyczajowych. Uwielbiam też newsy prosto z planu i wywiady z aktorami. Moim celem jest budowanie społeczności zakręconych na punkcie kina maniaków. Serdecznie zapraszam do dyskusji i komentowania moich tekstów. Razem możemy stworzyć wyjątkowe miejsce dla prawdziwych kinomaniaków!

  9 Komentarzy

  avatar

  AgaMaga

  Sound of Freedom Można obejrzeć i zapomnieć. Niemal zero klimatu i przewidywalność.
  avatar

  TonnyMonntana

  Ten film zdecydowanie warto obejrzeć. Mimo stosunkowo krótkiego czasu trwania wciąga od początku do końca
  avatar

  Lukasoo

  Kolejny dobry film w tym gatunku. Nic dziwnego, że ma tak wysoką ocenę - 6. Szkoda tylko, że trwa zaledwie 0h 00m.
  avatar

  dragonmen32

  Filmy takie jak ten z pewnością sprawiają frajdę. Nawet jeśli trwają tylko 0h 00m, to angażują od początku do końca.
  avatar

  Kokolonso092

  Mimo stosunkowo krótkiego czasu trwania, ten film dostarcza wielu emocji i wrażeń. Gorąco polecam Sound of Freedom
  avatar

  YElov

  Mocna historia opowiedziana w zaledwie 0h 00m. Znakomita robota twórców tego filmy.
  avatar

  MatFilm

  Z oceną na poziomie 6, Sound of Freedom to pewniak. Jeśli szukasz czegoś naprawdę dobrego, powinieneś to zobaczyć!
  avatar

  Vodek

  Z oceną na poziomie 6, Sound of Freedom udowadnia, że w tym gatunku jakość idzie w parze z ilością.
  avatar

  LukasPicasso

  Bardzo wysoka ocena na poziomie 6 sugeruje, że Sound of Freedom to pozycja obowiązkowa dla fanów ZDF.

  Produkcje o podobnych gatunkach