alt

Scooby-Doo i duch czarownicy (1999) eKino TV - Cały Film Online

rating7.4
390
Ocen
calendar1999
time1h 10m
Kolejna przygoda piątki przyjaciół: Freda, Daphne, Velmy, Kudłatego i Scoobiego. Tym razem detektywi rozwiązują zagadkę ducha czarownicy, który gnębi małą wioskę, w której nic nie zmieniło się od czasów wiedźma...

Aktorzy

Actor Frank Welker

Frank Welker

Actor Tim Curry

Tim Curry

Actor Tress MacNeille

Tress MacNeille

Actor Kimberly Brooks

Kimberly Brooks

Actor Jennifer Hale

Jennifer Hale

Actor B.J. Ward

B.J. Ward

Actor Mary Kay Bergman

Mary Kay Bergman

Actor Scott Innes

Scott Innes

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Gdzie obejrzeć film Scooby-Doo i duch czarownicy online z polskim lektorem?

Scooby-Doo i duch czarownicy to animowany film z 1999 roku, który opowiada o przygodach Scooby'ego i jego przyjaciół. Jeśli szukasz możliwości obejrzenia tej produkcji w polskiej wersji językowej, masz kilka opcji.

Film dostępny jest na popularnych platformach VOD takich jak Netflix, HBO GO czy Player. Tam możesz obejrzeć Scooby-Doo i duch czarownicy online z lektorem w polskiej wersji językowej. Wystarczy wykupić subskrypcję jednej z tych usług, aby cieszyć się seansem bez limitów.

Produkcja pojawia się także w telewizji. Można ją zobaczyć na kanałach takich jak Polsat, TVP ABC czy Cartoon Network. Warto śledzić ramówkę, aby nie przegapić emisji filmu z polskim dubbingiem.

Oprócz legalnych źródeł, Scooby-Doo i duch czarownicy dostępny jest również na portalach z nielegalnymi treściami. Jednak tego typu rozwiązania wiążą się z ryzykiem i lepiej ich unikać.

Scooby-Doo i duch czarownicy

Scooby-Doo i duch czarownicy - fabuła i opis filmu animowanego z 1999 roku

Scooby-Doo i duch czarownicy to jedna z produkcji należących do popularnej serii o przygodach Scooby'ego i jego przyjaciół. Film animowany został wyprodukowany w 1999 roku i opowiada historię, w której bohaterowie muszą rozwiązać zagadkę nawiedzonego miasteczka.

Akcja produkcji rozgrywa się w niewielkiej miejscowości Oakhaven, do której przybywają Scooby i reszta ekipy, aby wziąć udział w festiwalu. Na miejscu okazuje się jednak, że nad miastem wisi klątwa Czarownicy Sarah Ravencroft, przez co w okolicy pojawiają się duchy.

Zadaniem Scooby'ego i jego przyjaciół będzie odkrycie prawdy na temat rzekomej czarownicy i rozwiązanie zagadki nawiedzonego miasteczka. W trakcie śledztwa napotkają na swojej drodze wiele przeszkód i niebezpieczeństw. Całość utrzymana jest w konwencji komediowo-przygodowej z elementami grozy.

Scooby-Doo i duch czarownicy to świetna propozycja dla fanów przygód sympatycznego psa i jego ekipy. Film zachwyca humorem, intrygującą fabułą i doskonałą animacją.

Aktorzy i postacie z filmu Scooby-Doo i duch czarownicy - poznaj obsadę dubbingową

Jednym z elementów, które przyciągają widzów do kolejnych filmów o Scooby'm, jest sympatyczna paczka bohaterów. W polskiej wersji językowej Scooby-Doo i duch czarownicy głosów postaciom użyczyli znani aktorzy dubbingowi.

Tytułowego Scooby'ego Doo podkłada Zbigniew Konopka, natomiast Kudłatego - Wojciech Paszkowski. Freddy'ego dubbinguje Maciej Gudowski, a Velmę - Brygida Turowska. W rolę Daphne wciela się Magdalena Krylik. W obsadzie nie zabrakło także Mieczysława Mory, który użycza głosu Shagglefordowi.

Polski dubbing został wykonany na wysokim poziomie, dzięki czemu dialogi i humor zachowują swój oryginalny charakter. Świetnie dobrana obsada sprawia, że seans filmu Scooby-Doo i duch czarownicy w języku polskim to sama przyjemność.

Scooby-Doo i duch czarownicy - recenzje, opinie i oceny filmu animowanego

Scooby-Doo i duch czarownicy to produkcja, która zebrała pozytywne recenzje od widzów i krytyków. Chwalona jest przede wszystkim za humorystyczny charakter, intrygującą fabułę i wyraziste animacje.

To jeden z najlepszych filmów o przygodach Scooby'ego. Ma intrygującą historię i mnóstwo zabawnych momentów. Pozycja obowiązkowa dla fanów tej serii!

W recenzjach podkreśla się, że choć fabuła nawiązuje schematycznie do poprzednich części, to historia Czarownicy Ravencroft wprowadza świeżość do przygód ekipy. Chwalona jest również warstwa wizualna - animacja prezentuje wysoki poziom jak na standardy produkcji z lat 90.

Scooby-Doo i duch czarownicy to więc pozycja obowiązkowa dla sympatyków przygód sympatycznego psa i jego ekipy. Film gwarantuje świetną zabawę i sporo humoru.

Scooby-Doo i duch czarownicy

Najlepsze cytaty i dialogi z filmu Scooby-Doo i duch czarownicy z 1999 roku

Scooby-Doo i duch czarownicy to produkcja pełna zabawnych i charakterystycznych dialogów. Oto kilka najlepszych cytatów z filmu:

 • Scooby Doo: Raggy, to duch!
 • Kudłaty: Mamusiu!
 • Daphne: Chodź, tchórzu.
 • Fred: Rozdzielamy się!

Kultowe kwestie takie jak "Raggy, to duch!" czy charakterystyczne okrzyki Kudłatego sprawiają, że film gwarantuje śmiech od ucha do ucha. To produkcja, którą można oglądać wielokrotnie, za każdym razem znajdując nowe powody do śmiechu.

Te cytaty na zawsze wryły mi się w pamięć! Rewelacyjny humor.

Zabawna fabuła w połączeniu z charakterystycznymi dialogami sprawiają, że Scooby-Doo i duch czarownicy to prawdziwa perełka dla fanów tej kultowej serii animacji.

Dlaczego warto obejrzeć film animowany Scooby-Doo i duch czarownicy z 1999 roku?

Scooby-Doo i duch czarownicy to animacja, która zdecydowanie warto obejrzeć. Dlaczego?

Po pierwsze, jest to jedna z najlepszych odsłon przygód Scooby'ego i spółki. Fabuła wciąga i trzyma w napięciu, a humor sytuacyjny sprawia, że po seansie zostajemy z uśmiechem na twarzy. Po drugie, film charakteryzuje się świetną, płynną animacją zachwycającą jak na produkcję z 1999 roku. Po trzecie, polski dubbing został nagrany z udziałem znanych aktorów i zachowuje klimat oryginału.

Podsumowując, Scooby-Doo i duch czarownicy to obowiązkowa pozycja dla każdego fana przygód sympatycznego psa i jego ekipy. Zabawna, wciągająca fabuła w połączeniu ze świetną animacją sprawiają, że seans tego filmu to sama przyjemność. Gorąco polecamy!

Podsumowanie

Scooby-Doo i duch czarownicy to kultowy już film animowany z 1999 roku opowiadający o przygodach sympatycznego psa Scooby'ego i jego ekipy. Produkcja dostępna jest do obejrzenia online na popularnych platformach streamingowych z polskim lektorem, dzięki czemu każdy fan może delektować się seansem bez limitów. Intrygująca fabuła osadzona w nawiedzonym miasteczku, świetny humor sytuacyjny i chwytliwe cytaty sprawiają, że jest to pozycja obowiązkowa dla miłośników przygód Scooby'ego. Film zebrał same pozytywne recenzje i warto go obejrzeć, aby przekonać się na własne oczy, że zasłużył sobie na nie w pełni. Gorąco polecam seans Scooby-Doo i duch czarownicy - gwarantuję dobrą zabawę i wiele powodów do śmiechu!

Scooby-Doo i duch czarownicy to jedna z najlepszych odsłon animowanych przygód sympatycznego psa i jego ekipy. Film z 1999 roku można obejrzeć online na platformach streamingowych, dzięki czemu każdy miłośnik Scooby'ego może delektować się seansem tej kultowej produkcji. Wciągająca fabuła osadzona w nawiedzonym miasteczku, świetna animacja i chwytliwe cytaty sprawiają, że jest to pozycja obowiązkowa. Liczne pozytywne recenzje tylko potwierdzają, że Scooby-Doo i duch czarownicy to film, który trzeba zobaczyć - gwarantuję świetną zabawę!

Kultowa już animacja o przygodach Scooby'ego doczekała się w 1999 roku kontynuacji w postaci filmu Scooby-Doo i duch czarownicy. Produkcja dostępna jest do obejrzenia online z polskim lektorem, dzięki czemu fani mogą delektować się seansem tej klasyki gatunku bez ograniczeń. Intrygująca fabuła, świetny humor i chwytliwe cytaty sprawiają, że jest to pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika Scooby'ego. Liczne pozytywne recenzje tylko potwierdzają słuszność obejrzenia tego kultowego już dzisiaj filmu animowanego.

Scooby-Doo i duch czarownicy to kultowy film animowany z 1999 roku, który kontynuuje przygody sympatycznego psa i jego ekipy. Produkcja dostępna jest do obejrzenia online w polskiej wersji językowej, dzięki czemu fani mogą delektować się seansem tej klasyki animacji bez ograniczeń. Chwytliwe cytaty, intrygująca fabuła i same pozytywne recenzje sprawiają, że Scooby-Doo i duch czarownicy to pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika przygód Scooby'ego i spółki.

10 Podobnych Filmów:

 1. Pies i Robot
 2. Wielkodomscy – film
 3. Kung Fu Panda
 4. Shrek
 5. Nasze magiczne Encanto
 6. Trolle 3
 7. Koralina i tajemnicze drzwi
 8. Gru i Minionki: Pod przykrywką
 9. Megamocny
 10. Leo
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 390
Udostępnij serial
Piotr Kowalewski

Piotr Kowalewski

Witam wszystkich miłośników kina i seriali! Nazywam się Piotr Kowalewski i jestem założycielem oraz redaktorem naczelnym portalu e-kinotv.pl. Od najmłodszych lat fascynował mnie świat filmowych opowieści. Po studiach dziennikarskich postanowiłem połączyć moje dwie pasje - pisanie i kino - i stworzyć miejsce dla takich samych entuzjastów filmów jak ja. Na e-kinotv.pl znajdziecie moje recenzje najnowszych hitów kinowych oraz najciekawszych seriali. Staram się przekazywać rzetelną i obiektywną ocenę produkcji, choć przyznaję, że mam słabość do ambitnych dramatów obyczajowych. Uwielbiam też newsy prosto z planu i wywiady z aktorami. Moim celem jest budowanie społeczności zakręconych na punkcie kina maniaków. Serdecznie zapraszam do dyskusji i komentowania moich tekstów. Razem możemy stworzyć wyjątkowe miejsce dla prawdziwych kinomaniaków!

9 Komentarzy

avatar

MatVOD

Scooby-Doo i duch czarownicy jest dobry i daję mu 7.4 na 390 ocen, ale do arcydzieła wiele mu brakuje. Nie przekazuje żadnych głębszych treści, nie skłania do żadnych refleksji i przemyśleń nad sensem życia,
avatar

magsoe

Scooby-Doo i duch czarownicy to Super film ! Fajna fabuła, trzyma w napięciu. Pierwszoplanowy aktor poradził sobie bardzo dobrze.
avatar

dx87

Film Scooby-Doo i duch czarownicy to bardzo przyjemna pozycja, szkoda tylko, że taka krótka bo tylko 1h 10m.
avatar

KubaMANIA1

Klimatyczny film , idealny na 1h 10m relaksu przy ekranie. Jakość wykonania na wysokim poziomie.
avatar

YElov

Mocna historia opowiedziana w zaledwie 1h 10m. Znakomita robota twórców tego filmy.
avatar

titek

Scooby-Doo i duch czarownicy pokazuje, że nawet krótka forma może porwać i zaciekawić od deski do deski. Potwierdza to ocena 7.4.
avatar

schnapsen

Jeśli wahasz się czy obejrzeć Scooby-Doo i duch czarownicy, spojrzenie na ocenę 7.4 powinno rozwiać Twoje wątpliwości. Dawaj!
avatar

Cent50

Gdyby wszystkie filmy były tak dobre jak Scooby-Doo i duch czarownicy z oceną 7.4, fani mieliby uczte. Gorąco polecam!
avatar

IziMovie1

Z oceną 7.4, Scooby-Doo i duch czarownicy zasługuje na miano jednej z najlepszych pozycji w swojej kategorii. Obowiązkowy punkt programu!