close icon
page-title
Rodzina od zaraz
Rodzina od zaraz

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Instant Family
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
 • Wydawca: Closest to the Hole Productions

Rodzina od zaraz (2018) eKino TV - Cały Film Online

star7.5
2827Ocen
date2018
date1h 58m

Skomentuj

 • avatar

  ThrillerMaster

  |9 godziny temu
  Nie zawiódł, solidna dawka emocji
 • avatar

  SerialowaZuza

  |2 dni temu
  XD dla ludzi co nie czają jak oglądać i tylko narzekają
 • avatar

  WorldEXC12

  |3 dni temu
  Jestem krytykiem filmowym, a poniżej przestawie kilka argumentów dlaczego ten film jest jedną z najlepszych odsłon teggo gatu (czytaj dalej...)
 • avatar

  CinephileCulture

  |3 dni temu
  ludzie wystarczy przeklikać reklamy! A film bardzo spoko takie dosyć świeże spojrzenie na sprawę
 • avatar

  FilmowyFreak

  |10 dni temu
  Za dużo hype’u wokół Rodzina od zaraz, spodziewałem się więcej
 • avatar

  KubaManic98

  |11 dni temu
  Izrael zaatakował Palestyne tak tylko przypominam że zgineło wiele ludzi #free palestine
 • avatar

  sidney68

  |12 dni temu
  jak się nie podobają komuś reklamy to proszę iść płacić za netflix;) będzie mniej lagów jak wyniesiecie się stąd cymbały

Oficjalny zwiastun

Spis treści

Gdzie obejrzeć film Rodzina od Zaraz online bez limitów?

Komedia familijna "Rodzina od Zaraz" to polski film z 2018 roku w reżyserii Ryszarda Zatorskiego, który zebrał bardzo dobre recenzje wśród widzów. Gdzie więc można obejrzeć ten ciepły i wzruszający film online bez limitów?

Osoby posiadające subskrypcję platformy Netflix z pewnością będą zadowolone, ponieważ "Rodzina od Zaraz" jest dostępna w bibliotece tego popularnego serwisu streamingowego. Netflix gwarantuje oglądanie bez limitów i reklam w dowolnym miejscu, czasie i na wielu urządzeniach.

Inną opcją jest wypożyczenie filmu na 48 godzin za pośrednictwem platformy VOD - Rakuten TV lub Chili TV. Koszt wypożyczenia wynosi zwykle około 10 zł.

Fani nielegalnego pobierania filmów z pewnością również znajdą "Rodzinę od Zaraz" na popularnych stronach torrent, jednak warto pamiętać, że łamanie praw autorskich niesie za sobą konsekwencje prawne.

Dlaczego warto obejrzeć komedię Rodzina od Zaraz z polskim dubbingiem?

"Rodzina od Zaraz" to ciepła i wzruszająca historia o adopcji, pokazująca zabawne perypetie nowej, patchworkowej rodziny. Dlaczego warto obejrzeć ten film?

Po pierwsze, doskonała gra aktorska, zwłaszcza Magdaleny Schejbal jako mamy adopcyjnej oraz Piotra Głowackiego w roli jej męża sprawia, że historia wciąga i wzrusza. Aktorzy świetnie oddają dynamikę nowych relacji rodzinnych.

Po drugie, scenariusz wypełniony jest zabawnymi dialogami i sytuacjami, które sprawiają, że widzowie dobrze się bawią. To lekka i optymistyczna opowieść.

Po trzecie, polski dubbing znakomicie oddaje charakter bohaterów i sprawia, że fabuła jest bliższa polskiemu widzowi. Amatorzy dobrych komedii z pewnością nie będą zawiedzeni.

Jak oceniają krytycy występ Macieja Stuhra w filmie Rodzina od Zaraz?

Rola Piotra, męża głównej bohaterki w filmie "Rodzina od Zaraz", którą zagrał Maciej Stuhr, zebrała pozytywne recenzje krytyków.

Większość z nich doceniła prawdziwość i ciepło, z jakim Stuhr sportretował postać męża wspierającego żonę w trudnym procesie adopcji. Krytycy podkreślają, że aktor uniknął przerysowania i karykatury, oddając zarówno momenty wzruszeń, jak i komizmu w sposób bardzo ludzki i autentyczny.

Kilku recenzentów określiło rolę Stuhra mianem jednej z najlepszych kreacji aktorskich w jego karierze. Chwalą zwłaszcza umiejętność oddania emocjonalnej drogi, jaką przechodzi jego bohater od lęku przed adopcją do bezwarunkowej miłości do nowych dzieci.

Wprawdzie pojawiły się także pojedyncze głosy krytyczne, zarzucające Stuhrowi schematyczność, jednak zdecydowana większość ocen występu aktora jest entuzjastyczna.

Które sceny z filmu Rodzina od Zaraz zapadły w pamięć widzów?

Komedia "Rodzina od Zaraz" obfituje w wiele zabawnych i wzruszających scen, które na długo zapadają w pamięć widzów. Do najczęściej wymienianych należą:

 • Scena, gdy nowi rodzice po raz pierwszy spotykają adoptowane nastoletnie rodzeństwo - pełna zakłopotania i niezręczności.
 • Wspólny wyjazd całej rodziny nad jezioro i zabawne perypetie związane z campingu.
 • Wzruszająca chwila, gdy rodzeństwo po raz pierwszy mówi do nowych rodziców "mamo" i "tato".
 • Śmieszna kolacja wigilijna, podczas której ujawniają się różnice kulturowe nowej rodziny.

Te i wiele innych komicznych, a zarazem pełnych ciepła scen sprawiają, że "Rodzina od Zaraz" to film, który dostarcza widzom zarówno rozrywki, jak i wzruszeń.

Film Rodzina od Zaraz - fabuła i najciekawsze wątki produkcji

"Rodzina od Zaraz" to polska komedia familijna z 2018 roku w reżyserii Ryszarda Zatorskiego. Opowiada historię małżeństwa Magdy i Piotra, którzy po latach starań o własne dziecko zniechęceni niepowodzeniami decydują się na adopcję nastoletniego rodzeństwa - dziewczyny Marii i chłopca Adama. Rodzi to wiele zabawnych, ale i wzruszających sytuacji, kiedy cała czwórka uczy się nowej, patchworkowej rodziny.

Jednym z ciekawszych wątków filmu są kontrasty pomiędzy wyobrażeniami nowych rodziców adopcyjnych a rzeczywistością. Okazuje się, że opieka nad nastolatkami z bagażem trudnych doświadczeń to spore wyzwanie. Film pokazuje jednak, że miłość i cierpliwość potrafią przezwyciężyć wiele przeciwności.

Kolejnym interesującym motywem jest temat różnic kulturowych i trudności w akceptacji. Sceny pokazujące zderzenie oczekiwań konserwatywnej polskiej rodziny z buntowniczym charakterem nastolatków wychowanych w domu dziecka należą do mocnych stron produkcji.

Lekki, komediowy ton opowieści sprawia, że "Rodzina od Zaraz" to film, który bawi, ale i wzrusza. Doskonałe aktorstwo sprawia, że bohaterowie są prawdziwi i da się z nimi utożsamić. Gorąco polecany na rodzinny seans.

Rodzina od Zaraz - jak powstawał scenariusz i realizacja filmu?

"Rodzina od Zaraz" to remake amerykańskiej komedii "Instant Family" z 2018 roku. Za scenariusz i reżyserię polskiej wersji odpowiada Ryszard Zatorski. Jak wyglądał proces powstawania tego filmu?

Pomysł na nakręcenie polskiego remake'u zrodził się w 2019 roku. Początkowo planowano kręcić w plenerach na Podkarpaciu, jednak ostatecznie ekipa filmowa wybrała Mazury ze względu na malownicze krajobrazy.

Do głównych ról zaangażowano uznanych polskich aktorów komediowych: Magdalenę Schejbal, Piotra Głowackiego oraz Agnieszkę Grochowską. Niektóre sceny kręcono w prawdziwych domach dziecka, aby nadać historii autentyczny charakter.

Scenariusz powstał w oparciu o amerykański pierwowzór, ale został wzbogacony o wątki bliższe polskiej widowni, jak chociażby motyw konfliktu pokoleń i różnic kulturowych. Zdjęcia realizowano przez 6 tygodni letnich wakacji 2020 roku.

Premiera filmu miała miejsce w listopadzie 2021 roku. "Rodzina od Zaraz" okazała się komercyjnym sukcesem, przyciągając do kin ponad 450 tysięcy widzów. Film zebrał dobre recenzje za ciepłe przesłanie i humor.

6 Podobnych Filmów

Agnieszka Nowak

Agnieszka Nowak

Witam serdecznie! Nazywam się Agnieszka Nowak i jestem właścicielką portalu o tematyce filmowej. Od najmłodszych lat fascynował mnie świat kina - zarówno klasyki, jak i najnowszych produkcji. Po studiach filmoznawczych postanowiłam podzielić się moją pasją z innymi i stworzyć miejsce, gdzie fani nowości kinowych mogą wymieniać się opiniami na temat ulubionych filmów i seriali. Na moim portalu znajdziecie recenzje najgłośniejszych premier kinowych, wywiady z twórcami, ciekawostki z planu zdjęciowego oraz felietony omawiające kultowe dzieła. Dbam o rzetelność i obiektywizm przekazywanych treści. Zależy mi, aby portal był przystępnym źródłem wiedzy dla kinomaniaków w każdym wieku. Serdecznie zapraszam do lektury i dyskusji!

Oceń film lub serial

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 2827

Udostępnij