close icon
page-title
Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara
Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
 • Wydawca: Walt Disney Pictures

Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara (2017) eKino TV - Cały Film Online

star6.7
11582Ocen
date2017
date2h 08m

Skomentuj

 • avatar

  sidney68

  |3 godziny temu
  jak się nie podobają komuś reklamy to proszę iść płacić za netflix;) będzie mniej lagów jak wyniesiecie się stąd cymbały
 • avatar

  CinephileCulture

  |3 dni temu
  ludzie wystarczy przeklikać reklamy! A film bardzo spoko takie dosyć świeże spojrzenie na sprawę
 • avatar

  KubaManic98

  |10 dni temu
  Izrael zaatakował Palestyne tak tylko przypominam że zgineło wiele ludzi #free palestine
 • avatar

  FilmowyFreak

  |11 dni temu
  Za dużo hype’u wokół Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara, spodziewałem się więcej
 • avatar

  WorldEXC12

  |12 dni temu
  Jestem krytykiem filmowym, a poniżej przestawie kilka argumentów dlaczego ten film jest jedną z najlepszych odsłon teggo gatu (czytaj dalej...)
 • avatar

  ThrillerMaster

  |14 dni temu
  Nie zawiódł, solidna dawka emocji

Oficjalny zwiastun

Spis treści

Jakie są opinie widzów o filmie Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara?

Piąta część przygód kapitana Jacka Sparrowa - "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara" - została dość mieszano przyjęta przez widzów. Wielu fanom serii podobał się powrót do korzeni i klimatu pierwszej części z udziałem Johnny'ego Deppa w roli charyzmatycznego pirata. Docenili oni humorystyczne sceny z udziałem Jacka Sparrowa oraz elementy akcji, takie jak spektakularne pościgi i walki morskie. Z drugiej strony część widzów uznała, że fabuła była zbyt przewidywalna i schematyczna. Krytykowali również nowe postacie, które ich zdaniem nie dorównywały oryginalnej obsadzie z Willa Turnerem i Elizabeth Swann. Mimo tych zarzutów, większość opinii podkreślała, że warto obejrzeć ten film dla świetnej gry aktorskiej Johnny'ego Deppa oraz efekPiraci z Karaibów: Zemsta Salazara tów specjalnych i scen akcji na morzu.

Który z bohaterów w filmie Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara jest najlepiej zagrany?

Bez wątpienia najlepiej zagraną postacią w filmie "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara" jest kapitan Jack Sparrow grany przez Johnny'ego Deppa. Aktor po raz kolejny świetnie wcielił się w tę kultową rolę, która przyniosła mu ogromną popularność. Depp z gracją i swobodą oddaje szaloną, chwiejną naturę Jacka Sparrowa, jego specyficzny sposób poruszania się i mówienia. Dzięki niemu pirat jest postacią niezwykle charyzmatyczną i wnoszącą sporo humoru do filmu swoimi przewrotnymi ripostami. Poza Deppem, dobrze wypadają Geoffrey Rush jako kapitan Barbossa oraz Javier Bardem jako przerażający kapitan Salazar. Nowe młode postacie granych przez Kaję Scodelario i Brentona Thwaitesa wypadają trochę blado na ich tle.

Gdzie można obejrzeć cały film Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara online?

Istnieje kilka opcji, aby obejrzeć online film "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara" z polskim lektorem lub napisami:

 • Legalnie zakupić lub wypożyczyć film na platformach VOD takich jak Player, iTunes, Rakuten czy Chili
 • Obejrzeć na serwisach streamingowych Netflix lub HBO Max (film pojawia się tam okresowo)
 • Znaleźć film na nielegalnych serwisach streamingowych, jednak nie jest to zalecane ze względów etycznych i prawnych

Najlepszą jakość obrazu i dźwięku zapewnią oczywiście legalne platformy VOD lub serwisy streaPiraci z Karaibów: Zemsta Salazara mingowe. Tam można być pewnym, że obejrzy się film w dobrej rozdzielczości i z dobrym tłumaczeniem.

Dlaczego warto obejrzeć film Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara?

"Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara" to film, który z pewnością warto obejrzeć, jeśli jest się fanem poprzednich części lub po prostu dobrych filmów przygodowych. Po pierwsze, jest to świetna okazja do spotkania ze starymi, dobrze znanymi bohaterami jak Jack Sparrow, Barbossa czy Gibbs. Po drugie, film oferuje wiele scen akcji - efektowne pościgi, walki morskie i starcia na szpadach. Trzeci powód to wspaniałe efekty specjalne i zdjęcia, dzięki którym zanurzamy się w świecie pełnym magii i niebezpieczeństw. No i wreszcie niesamowita charyzma Johnny'ego Deppa w roli kapitana Jacka. Jego kreacja to prawdziwa perełka i popis aktorskiego kunsztu. Dla fanów serii obejrzenie filmu jest więc absolutnym obowiązkiem.

Jakie są najlepsze cytaty z filmu Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara?

Oto kilka najlepszych cytatów z filmu "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara":

 • "Czasami najlepszym sposobem na znalezienie czegoś jest przestać tego szukać" - Jack Sparrow
 • "Problem w tym, że nigdy nie wiesz, kto odpowie na twoje wezwanie" - Barbossa
 • "To nie są już piraci, to teraz żeglarze" - Salazar
 • "Kobiety. Nie możesz żyć z nimi ani bez nich" - Jack Sparrow
 • "Czasem najlepszy kompas to butelka rumu" - Jack Sparrow

To tylko wybrane spośród wielu świetnych kwestii, które pokazują charakter postaci i humor całej serii Piraci z Karaibów. Warto je poznać oglądając film.

Jak oceniają film Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara recenzenci?

Recenzje filmu "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara" są mieszane, choć z przewagą pozytywnych opinii. Większość krytyków zgodnie chwali świetną rolę Johnny'ego Deppa jako kapitana Jacka Sparrowa. Doceniają też efekty specjalne, sceny akcji na morzu oraz elementy humoru i przygody. Negatywne recenzje skupiają się na schematycznej fabule i słabych nowych bohaterach. Mimo wad, większość ocen podkreśla, że jest to poprawna, klimatyczna kontynuacja serii, która zadowoli fanów. Film zbiera średnio 6-7 punktów na 10. Choć nie dorównuje jakością pierwszej części, to zapewnia dobrą rozrywkę na 2 godziny i pozwala ponownie spotkać starych, lubianych bohaterów.

10 Podobnych Filmów

Piotr Kowalewski

Piotr Kowalewski

Witam wszystkich miłośników kina i seriali! Nazywam się Piotr Kowalewski i jestem założycielem oraz redaktorem naczelnym portalu e-kinotv.pl. Od najmłodszych lat fascynował mnie świat filmowych opowieści. Po studiach dziennikarskich postanowiłem połączyć moje dwie pasje - pisanie i kino - i stworzyć miejsce dla takich samych entuzjastów filmów jak ja. Na e-kinotv.pl znajdziecie moje recenzje najnowszych hitów kinowych oraz najciekawszych seriali. Staram się przekazywać rzetelną i obiektywną ocenę produkcji, choć przyznaję, że mam słabość do ambitnych dramatów obyczajowych. Uwielbiam też newsy prosto z planu i wywiady z aktorami. Moim celem jest budowanie społeczności zakręconych na punkcie kina maniaków. Serdecznie zapraszam do dyskusji i komentowania moich tekstów. Razem możemy stworzyć wyjątkowe miejsce dla prawdziwych kinomaniaków!

Oceń film lub serial

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 11582

Udostępnij