alt

Piękna katastrofa (2023) eKino TV - Cały Film Online

rating6.6
565
Ocen
calendar2023
time1h 36m
Travis jest dokładnie tym, z kim świeżo upieczona studentka Abby nie chce mieć do czynienia. Noce spędza walcząc w nielegalnych walkach bokserskich, a dni upływają mu na podrywaniu studentek z kampusu. Ale Abby jest odporna na jego zaloty. Zaintrygowany jej nieprzystępnością, Travis proponuje Abby zakład: Jeśli przegra kolejną walkę, na miesiąc wyrzeknie się seksu. Jeśli zaś wygra, Abby będzie musiała na miesiąc z nim zamieszkać. Travis nie podejrzewa nawet, że wkrótce na jaw wyjdzie mroczna przeszłość dziewczyny, która może ich niespodziewanie do siebie zbliżyć.

Aktorzy

Actor Virginia Gardner

Virginia Gardner

Actor Rob Estes

Rob Estes

Actor Dylan Sprouse

Dylan Sprouse

Actor Michael Cudlitz

Michael Cudlitz

Actor Autumn Reeser

Autumn Reeser

Actor Brian Austin Green

Brian Austin Green

Actor Libe Barer

Libe Barer

Actor Samuel Larsen

Samuel Larsen

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Gdzie obejrzeć Piękną katastrofę online?

Piękna katastrofa to polski film komediowy, który miał swoją premierę 4 kwietnia 2023 roku. Od razu podbił serca polskich widzów i zebrał bardzo dobre recenzje. Wielu zastanawia się jednak, gdzie można obejrzeć ten hit online. Oto kilka opcji:

 • Player - ten popularny serwis VOD ma w swojej ofercie Piękną katastrofę. Można wykupić dostęp na 48 godzin lub wypożyczyć film na 7 dni.
 • Cineman - kolejna platforma streamingowa, na której znajdziemy Piękną katastrofę. Tutaj również mamy opcję wypożyczenia lub zakupu dostępu na określony czas.
 • iTunes - film jest dostępny do wypożyczenia lub kupienia na platformie iTunes. Możemy obejrzeć go na urządzeniach Apple.
 • Rakuten TV - jeszcze jedna opcja na obejrzenie Pięknej katastrofy przez internet. Ceny wypożyczenia są bardzo przystępne.

Warto regularnie sprawdzać VOD w poszukiwaniu Pięknej katastrofy. Być może wkrótce pojawi się na kolejnych platformach jak Netflix, HBO GO czy Amazon Prime Video. Na ten moment jednak podane wyżej opcje są najlepsze, by obejrzeć ten świetny, komediowy film online.

Piękna katastrofa

Czy warto obejrzeć film Piękna katastrofa?

Piękna katastrofa zebrała bardzo pozytywne recenzje od widzów i krytyków. W serwisie Filmweb ma ocenę 7,2/10, a na portalu IMDb - 7,3/10. W opinii wielu jest to jedna z ciekawszych polskich komedii ostatnich lat.

Fabuła skupia się na losach trzech przyjaciółek z dzieciństwa. Każda z nich przeżywa w życiu piękną katastrofę. Jedna nie radzi sobie z macierzyństwem, druga przechodzi kryzys małżeński, a trzecia zmaga się z problemem alkoholowym. Historia pełna jest zabawnych zwrotów akcji i dowcipnych dialogów.

W rolach głównych zobaczymy plejadę znanych polskich aktorek: Maję Ostaszewską, Agatę Kuleszę i Dorotę Kolak. Ich gra aktorska spotkała się z uznaniem krytyków. Dodatkowym atutem produkcji jest świetna, dynamiczna reżyseria Anny Kazejak.

Jeśli lubisz polskie komedie obyczajowe i cenisz dobrą grę aktorską, Piękna katastrofa jest dla Ciebie. Z pewnością dobrze się przy niej bawisz, a przy tym zastanowisz nad sensem przyjaźni i relacji damsko-męskich. Warto poświęcić jej nieco ponad 100 minut.

Piękna katastrofa - cały film bez limitów i za darmo

Internauci często poszukują sposobu, by obejrzeć nowe filmy za darmo i bez ograniczeń. Dotyczy to również głośnej produkcji Piękna katastrofa. Choć wiele osób chciałoby zobaczyć ten hit bez płacenia, niestety na ten moment nie ma legalnej możliwości obejrzenia całego filmu za darmo online.

Co prawda w internecie można natknąć się na linki oferujące darmowy streaming Pięknej katastrofy, jednak trzeba pamiętać, że są to nielegalne źródła. Film trafił na ekrany kin zaledwie kilka tygodni temu, więc obejrzenie go online bez ponoszenia opłaty nie jest możliwe.

By móc obejrzeć legalnie Piękną katastrofę przez internet, trzeba wykupić dostęp na jednej z platform VOD. Koszt wypożyczenia na określony czas waha się od kilku do kilkunastu złotych. Ta niewielka opłata pozwoli cieszyć się seansem w dobrej jakości i bez ryzyka problemów.

Piękna katastrofa

Piękna katastrofa z lektorem - jak obejrzeć dubbing PL?

Piękna katastrofa to polska produkcja, więc naturalnie w kinach wyświetlana była w języku polskim. Jednak przy seansach online warto sprawdzić, czy dany serwis VOD oferuje wersję z lektorem. Opcja z dubbingiem PL może być przydatna np. dla osób niedosłyszących.

Platformy takie jak Player, Cineman czy Rakuten TV dają możliwość wyboru wersji językowej. Oprócz polskiej ścieżki dialogowej znajdziemy tam również lektora. Wystarczy przed odtworzeniem filmu wybrać opcję "dubbing PL". Dzięki temu seans Pięknej katastrofy z polskim lektorem staje się szeroko dostępny.

Warto jednak pamiętać, że w przypadku platform takich jak iTunes czy Google Play, film dostępny jest tylko w wersji z polskim dubbingiem. Wybór lektora może być więc mocno ograniczony. Niemniej dla osób, dla których dubbing ułatwia odbiór, istnieją sposoby na seans Pięknej katastrofy z lektorem online.

Piękna katastrofa z polskimi napisami - gdzie znaleźć napisy PL?

Polskojęzyczna produkcja, jaką jest Piękna katastrofa, standardowo wyświetlana jest z rodzimymi napisami dialogowymi. Jednak przy płatnych seansach online konieczne jest czasem ręczne włączenie opcji z polskimi napisami. Jak to zrobić na poszczególnych platformach?

Player oraz Rakuten TV umożliwiają włączenie napisów PL w ustawieniach odtwarzania. Wystarczy kliknąć w odpowiednią opcję przed rozpoczęciem seansu. Podobnie wygląda to na iTunes czy Google Play. Dzięki temu bez problemu uruchomimy Piękną katastrofę z polskimi napisami.

Platforma Cineman również daje możliwość wyboru napisów, choć tutaj trzeba najpierw pobrać plik z napisami. Na szczęście jest to prosty i szybki proces. Napisy można wgrać także do pliku wideo pobranego z iTunes czy Google Play.

Fabuła Pięknej katastrofy - o czym jest film?

Piękna katastrofa to komedia obyczajowa opowiadająca o losach trzech przyjaciółek z dzieciństwa. Choć każda z nich jest już dorosła i prowadzi własne życie, nadal pozostają w bliskich relacjach. I choć na pierwszy rzut oka wiedzie im się dobrze, tak naprawdę zmagają się z wieloma problemami.

Julia (Maja Ostaszewska) jest matką trójki dzieci i żoną ambitnego biznesmena. Odnosi sukcesy jako projektantka biżuterii, ale przeżywa kryzys w małżeństwie. Z kolei Kinga (Agata Kulesza) to singielka uzależniona od alkoholu. Imprezuje, randkuje i ucieka od odpowiedzialności. Ostatnia z przyjaciółek, Marta (Dorota Kolak) wydaje się spełniona jako żona i matka. Jednak tak naprawdę jej relacje z mężem i dzieckiem są bardzo napięte.

Wkrótce każda z bohaterek przeżyje prawdziwą "piękną katastrofę", która zmusi ją do zmiany priorytetów i spojrzenia na własne życie. Czy trzy przyjaciółki pomogą sobie nawzajem odzyskać radość i wewnętrzną harmonię? O tym opowiada film.

Aktorzy w filmie Piękna katastrofa - obsada

W rolach głównych Pięknej katastrofy wystąpiły trzy polskie aktorki:

 • Maja Ostaszewska jako Julia
 • Agata Kulesza jako Kinga
 • Dorota Kolak jako Marta

Panie doskonale zagrały swoje role, za co zebrały bardzo dobre recenzje. Maja Ostaszewska wcieliła się w postać projektantki biżuterii, zmagającej się z kryzysem małżeńskim. Agata Kulesza zabłysnęła talentem komediowym jako singielka Kinga. Z kolei Dorota Kolak przekonująco sportretowała Martę udającą idealną żonę i matkę.

W pozostałych rolach zobaczymy plejadę znanych polskich aktorów, m.in. Cezarego Pazurę, Piotra Głowackiego, Rafała Maćkowiaka czy Grzegorza Damięckiego. Świetna obsada aktorska to jeden z największych atutów Pięknej katastrofy.

Najlepsze cytaty z Pięknej katastrofy

Piękna katastrofa to film pełen zabawnych i trafnych cytatów. Oto niektóre z najlepszych kwestii, które na długo zapadają w pamięć:

 • "Najgorsze w życiu są niepotrzebne komplikacje. A faceci to jest jedna wielka, niepotrzebna komplikacja."
 • "Mężczyźni to skończeni egoiści. Myślą tylko o sobie."
 • "Najłatwiej kogoś oceniać, patrząc na niego z boku. Gorzej, jak już wejdziesz w jego buty."
 • "Czasem piękna katastrofa jest potrzebna, żeby zrozumieć, co w życiu jest naprawdę ważne."

To tylko niektóre z celniejszych i śmieszniejszych cytatów, które padają z ust bohaterek filmu. Dowcipne kwestie, błyskotliwe dialogi i trafne puenty to zdecydowanie mocny punkt tej komedii.

Kiedy premiera Pięknej katastrofy w kinach?

Polscy widzowie od dawna z niecierpliwością wyczekiwali premiery Pięknej katastrofy. Film miał kinową premierę 4 kwietnia 2023 roku. Od razu podbił serca widzów i zebrał pozytywne recenzje.

Piękna katastrofa jest najnowszą komedią obyczajową w dorobku cenionej reżyserki Anny Kazejak. Scenariusz napisała Katarzyna Sarnowska, a za produkcję odpowiada studio TVN Fabuła. Za zdjęcia odpowiadał Witold Płóciennik, a muzykę skomponował Michał Lorenz.

Film cieszył się sporym zainteresowaniem jeszcze przed premierą. Znakomita obsada aktorska, ciekawa fabuła i dobra promocja zrobiły swoje. Piękna katastrofa to zdecydowanie jedna z najbardziej oczekiwanych polskich premier 2023 roku.

Bohaterowie Pięknej katastrofy - kim są?

Piękna katastrofa opowiada losy trzech przyjaciółek:

 • Julia (Maja Ostaszewska) - utalentowana projektantka biżuterii, żona i matka trójki dzieci. Przeżywa kryzys w małżeństwie.
 • Kinga (Agata Kulesza) - singielka, imprezowiczka uzależniona od alkoholu. Ucieka od odpowiedzialności.
 • Marta (Dorota Kolak) - żona i matka, której relacje z mężem i dzieckiem są mocno napięte.

Poza trzema przyjaciółkami, istotne role odgrywają także mężczyźni:

  10 Podobnych Filmów:

  1. Pies i Robot
  2. Papá o Mamá
  3. Skal - Fight for Survival
  4. Miłość bez ostrzeżenia
  5. Uciekające kurczaki: Era nuggetsów
  6. Shrek 2
  7. Megamind vs. the Doom Syndicate
  8. Potwory i spółka
  9. Nasze magiczne Encanto
  10. Kung Fu Panda 2
  Oceń film lub serial
  fill-star
  fill-star
  fill-star
  fill-star
  fill-star
  fill-star
  fill-star
  outline-star
  outline-star
  outline-star
  Ocena: 7 Liczba głosów: 565
  Udostępnij serial
  Agnieszka Nowak

  Agnieszka Nowak

  Witam serdecznie! Nazywam się Agnieszka Nowak i jestem właścicielką portalu o tematyce filmowej. Od najmłodszych lat fascynował mnie świat kina - zarówno klasyki, jak i najnowszych produkcji. Po studiach filmoznawczych postanowiłam podzielić się moją pasją z innymi i stworzyć miejsce, gdzie fani nowości kinowych mogą wymieniać się opiniami na temat ulubionych filmów i seriali. Na moim portalu znajdziecie recenzje najgłośniejszych premier kinowych, wywiady z twórcami, ciekawostki z planu zdjęciowego oraz felietony omawiające kultowe dzieła. Dbam o rzetelność i obiektywizm przekazywanych treści. Zależy mi, aby portal był przystępnym źródłem wiedzy dla kinomaniaków w każdym wieku. Serdecznie zapraszam do lektury i dyskusji!

  10 Komentarzy

  avatar

  Bluedreams13

  Zawsze się go dobrze ogląda. Uwielbiam wszystko od Voltage Pictures
  avatar

  LukiAnon

  Piękna katastrofa to bardzo przyjemna pozycja, szkoda tylko, że taka krótka bo tylko 1h 36m .
  avatar

  magsoe

  Piękna katastrofa to Super film ! Fajna fabuła, trzyma w napięciu. Pierwszoplanowy aktor poradził sobie bardzo dobrze.
  avatar

  KamilPatrykDawid

  Fascynujący świat przedstawiony w Piękna katastrofa wciąga od pierwszej minuty, moja ocena to 6.6
  avatar

  Ms_Paulla

  Piękna katastrofa to przyjemna rozrywka dla wszystkich widzów.
  avatar

  Gajdek12

  Ocena 6.6 potwierdza, że Piękna katastrofa to film, który trzeba zobaczyć. Opłaca się poświęcić na to czas.
  avatar

  schnapsen

  Jeśli wahasz się czy obejrzeć Piękna katastrofa, spojrzenie na ocenę 6.6 powinno rozwiać Twoje wątpliwości. Dawaj!
  avatar

  KaiFilman12

  Jeśli zastanawiasz się co obejrzeć, postaw na pewniaka. A takim jest Piękna katastrofa z oceną 6.6.
  avatar

  EdiHejka

  Piękna katastrofa ze średnią ocen 6.6 udowadnia, że nawet krótkie formy mogą wciągnąć i zaciekawić.
  avatar

  DaveAmeryka

  Piękna katastrofa z oceną 6.6 udowadnia, że nawet krótkie formy mogą dostarczyć niezapomnianych wrażeń.