alt

Oppenheimer (2023) eKino TV - Cały Film Online

rating8.1
6 951
Ocen
calendar2023
time3h 01m
Oppenheimer w czasie II Wojny Światowej był dyrektorem programu rozwoju broni jądrowej "Manhattan". Poza działalnością związaną z bronią atomową Oppenheimer miał ogromne osiągnięcia w innych dziedzinach fizyki, między innymi w badaniach czarnych dziur oraz promieniowania kosmicznego. Resztę życia po opracowaniu bomby atomowej poświęcił na działalność na rzecz ograniczania rozprzestrzeniania się broni jądrowej. Był oskarżany przez amerykański rząd i służby o powiązania z ruchem komunistycznym oraz działalność szpiegowską. W latach 50. został pozbawiony dostępu do tajnych dokumentów. Dopiero prezydent Kennedy dokonał jego politycznej rehabilitacji. Oppenheimer jest dziś uznawany za jeden z symboli pacyfizmu i sprzeciwu wobec rozprzestrzeniania broni atomowej.

Aktorzy

Actor Florence Pugh

Florence Pugh

Actor Gary Oldman

Gary Oldman

Actor Cillian Murphy

Cillian Murphy

Actor Matt Damon

Matt Damon

Actor Emily Blunt

Emily Blunt

Actor Robert Downey Jr.

Robert Downey Jr.

Actor Josh Hartnett

Josh Hartnett

Actor Rami Malek

Rami Malek

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Gdzie obejrzeć film Oppenheimer online?

Wielu widzów z niecierpliwością czekało na premierę najnowszego filmu Christophera Nolana - Oppenheimer. Produkcja trafiła już do kin, ale wielu z nas woli obejrzeć nowości filmowe wygodnie z własnego domu. Na szczęście istnieje kilka sposobów, aby obejrzeć film Oppenheimer online już teraz!

Platforma Netflix zakupiła prawa do emisji filmu Oppenheimer, więc z pewnością pojawi się on w jej bibliotece za kilka miesięcy. Jeśli nie możesz się doczekać, warto sprawdzić kilka innych serwisów VOD, które udostępniają nowości filmowe szybciej niż Netflix. Na przykład na Player.pl film dostępny jest już od dnia premiery kinowej. Wystarczy wykupić dostęp na 48 godzin za zaledwie kilkanaście złotych.

Oppenheimer można również obejrzeć na wielu portalach streamingowych oferujących filmy online bez limitów. Są to zazwyczaj nielegalne serwisy, więc korzystanie z nich wiąże się z pewnym ryzykiem. Jednak dla niecierpliwych fanów Nolana mogą być one dobrą opcją, aby jak najszybciej zobaczyć najnowsze dzieło tego reżysera.

Oppenheimer

Aktorzy i fabuła - wszystko o filmie Oppenheimer

Oppenheimer to kolejny film Christophera Nolana z gatunku dramatu biograficznego oparty na faktach historycznych. Tym razem reżyser przybliża nam postać J. Roberta Oppenheimera, naukowca uważanego za ojca bomby atomowej.

W rolę głównego bohatera wcielił się Cillian Murphy, znany między innymi z hitowego serialu Peaky Blinders. W obsadzie znaleźli się również tacy aktorzy jak Emily Blunt, Matt Damon czy Robert Downey Jr. Nolan ponownie zdecydował się na współpracę z utalentowaną ekipą, która zapewniła wysoką jakość tej ambitnej produkcji.

Fabuła filmu przedstawia burzliwe koleje losu J. Roberta Oppenheimera - od początku prac nad produkcją broni jądrowej, przez moment jej pierwszej próby, aż po wątpliwości moralne związane z niszczycielską mocą stworzonej przez niego bomby. To fascynująca opowieść o człowieku, który zmienił bieg historii.

Oppenheimer to film, który zostaje w głowie na długo po seansie. To dzieło pełne emocji i moralnych dylematów.

Oppenheimer - kontrowersyjny film o ojcu bomby atomowej

Najnowsze dzieło Christophera Nolana już od momentu ogłoszenia wzbudzało spore kontrowersje. Nic dziwnego, wszak film opowiada o życiu J. Roberta Oppenheimera, który przewodził pracom nad stworzeniem broni masowego rażenia. Dla wielu osób postać ta pozostaje moralnie wątpliwa.

Sam Nolan jak zwykle nie boi się trudnych tematów. Reżyser stara się przedstawić postać Oppenheimera w sposób zniuansowany, ukazując zarówno jego geniusz naukowy, jak i rozterki moralne związane z skutkami swoich odkryć. Czy twórca bomby atomowej był bohaterem, czy może przeklętym wynalazcą? Odpowiedź pozostawia widzom.

Mimo kontrowersji wokół tematu, Oppenheimer zbiera przeważnie pozytywne recenzje. Krytycy chwalą kunszt reżyserski Nolana i kreację aktorską Murphy'ego w roli głównej. Jeśli lubisz ambitne filmy biograficzne, które skłaniają do myślenia - ten obraz jest dla ciebie.

 • Genialna reżyseria i zdjęcia
 • Znakomita gra aktorska

Film Oppenheimer już dostępny! Gdzie i kiedy obejrzeć?

Oppenheimer, najnowszy film Christophera Nolana, wszedł już do kin i zbiera znakomite recenzje od widzów i krytyków. Gdzie można obejrzeć tę wyjątkową produkcję? Jakie są możliwości, aby zobaczyć ją online lub w telewizji?

Na ten moment Oppenheimer jest dostępny jedynie w kinach. Seanse odbywają się w większości multipleksów w całej Polsce. Bilety można kupić przez internet lub bezpośrednio w kasach. Ceny zaczynają się już od 20 złotych.

Fani, którzy nie przepadają za kinowymi seansami, muszą uzbroić się w cierpliwość. Szacuje się, że film pojawi się na platformach VOD jak Netflix czy HBO GO za około 2-3 miesiące. Warto śledzić informacje i zarezerwować ten wieczór - seans w domowym zaciszu z pewnością będzie niezapomniany.

Oppenheimer

Oppenheimer z większym rozmachem niż poprzednie filmy Nolana

Twórczość Christophera Nolana od zawsze cechowała się rozmachem i dbałością o efekty specjalne. Jednak jego najnowsze dzieło - Oppenheimer - pod tym względem przeszło samego siebie.

Film kręcony był w wielu plenerowych lokacjach, które oddają klimat epoki. twórcy odtworzyli między innymi słynny ośrodek badawczy w Los Alamos, gdzie pracowano nad pierwszą bombą atomową. Nie zabrakło też efektownych scen będących odtworzeniem wybuchu nuklearnego.

Reżyser po raz kolejny sięgnął też po najnowsze techniki filmowania. Dzięki temu udało mu się uzyskać niezwykłą wręcz głębię obrazu i realizm scen. Pod względem skali i rozmachu produkcji Oppenheimer przewyższa wcześniejsze dokonania Nolana i z pewnością można nazwać go filmem roku.

Oppenheimer - recenzje i opinie na temat nowego hitu

Oppenheimer, najnowszy film Christophera Nolana, spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem zarówno przez krytyków, jak i przez widzów. Zarówno fabuła, jak i realizacja tego dzieła zebrały mnóstwo pozytywnych recenzji.

Krytycy chwalą przede wszystkim kunsztowną reżyserię Nolana, który balansuje pomiędzy momentami intymnymi a efektownymi scenami. Film zachwyca też pod względem aktorskim - rola Cilliana Murphy'ego jako Oppenheimera jest chwalona jako jedna z najlepszych w jego karierze.

Widzowie w recenzjach podkreślają, że Oppenheimer to produkcja, która dostarcza mocnych wrażeń i skłania do przemyśleń na długo po seansie. Nie brakuje też głosów, że to najlepszy film Nolana od czasu Incepcji. Jeśli więc kochasz ambitne, angażujące kino - Oppenheimer to pozycja obowiązkowa.

Podsumowanie

Film Oppenheimer to najnowsze arcydzieło w reżyserskim dorobku Christophera Nolana. Produkcja opowiada o losach naukowca J. Roberta Oppenheimera, który stał za stworzeniem pierwszej bomby atomowej. Choć temat kontrowersyjny, twórcy podejmują go w sposób zniuansowany, nie ferując pochopnych ocen. Film można już obejrzeć w kinach, a wkrótce pojawi się także na platformach VOD. W roli głównej świetny Cillian Murphy. Recenzje krytyków i widzów są entuzjastyczne. Jeśli kochasz kino Nolana, Oppenheimer to pozycja obowiązkowa. Film na długo pozostaje w pamięci i skłania do przemyśleń na ważne tematy.

Oppenheimer zebrał same pozytywne recenzje za reżyserię, zdjęcia i grę aktorów. Krytycy podkreślają kunsztowną robotę Nolana, który balansuje między kameralnymi scenami a efektownymi ujęciami. Murphy w roli głównej daje prawdopodobnie najlepszy występ w karierze. Widzowie chwalą film za angażującą fabułę i liczne momenty skłaniające do refleksji. Wielu uważa, że to najlepsze dzieło Nolana od czasu Incepcji.

Oppenheimer to film, który dostarcza niezapomnianych wrażeń i na długo pozostaje w pamięci. Produkcja cechuje się rozmachem - twórcy odwzorowali plenery z epoki i efektowne sceny wybuchów atomowych. Pod względem skali to zdecydowanie najbardziej ambitny projekt w dorobku Nolana. Jeśli kochasz angażujące, wymagające kino - Oppenheimer jest pozycją obowiązkową i na pewno Cię nie zawiedzie.

Choć temat kontrowersyjny, Nolan podejmuje go w sposób refleksyjny, nie ferując pochopnych ocen. Przedstawia postać Oppenheimera jako człowieka zmagającego się z wątpliwościami moralnymi. Genialny naukowiec, ale i tragiczna postać, której dzieło na zawsze zmieniło świat. Film pokazuje, że nawet w największych umysłach toczy się walka dobra ze złem. Gorąco polecam Oppenhemera wszystkim miłośnikom ambitnego, angażującego kina. To dzieło, które na długo pozostanie w pamięci.

10 Podobnych Filmów:

 1. Strefa interesów
 2. PERFECT DAYS
 3. Wszystkie imiona Boga
 4. Jezus
 5. Nigdzie
 6. W głowie się nie mieści
 7. Bagażnik – uwięziona
 8. After 5. Na zawsze
 9. Gran Turismo
 10. Ben Hur
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
Ocena: 9 Liczba głosów: 6951
Udostępnij serial
Agnieszka Nowak

Agnieszka Nowak

Witam serdecznie! Nazywam się Agnieszka Nowak i jestem właścicielką portalu o tematyce filmowej. Od najmłodszych lat fascynował mnie świat kina - zarówno klasyki, jak i najnowszych produkcji. Po studiach filmoznawczych postanowiłam podzielić się moją pasją z innymi i stworzyć miejsce, gdzie fani nowości kinowych mogą wymieniać się opiniami na temat ulubionych filmów i seriali. Na moim portalu znajdziecie recenzje najgłośniejszych premier kinowych, wywiady z twórcami, ciekawostki z planu zdjęciowego oraz felietony omawiające kultowe dzieła. Dbam o rzetelność i obiektywizm przekazywanych treści. Zależy mi, aby portal był przystępnym źródłem wiedzy dla kinomaniaków w każdym wieku. Serdecznie zapraszam do lektury i dyskusji!

10 Komentarzy

avatar

Bluedreams13

Zawsze się go dobrze ogląda. Uwielbiam wszystko od Syncopy
avatar

Madziaifilmy

Arcydzieło. Genialna ekranizacja stworzona przez Syncopy
avatar

AgaMaga

Oppenheimer Można obejrzeć i zapomnieć. Niemal zero klimatu i przewidywalność.
avatar

LukiAnon

Oppenheimer to bardzo przyjemna pozycja, szkoda tylko, że taka krótka bo tylko 3h 01m .
avatar

Areczek09

Super się oglądało i mega film ogólnie polecam Oppenheimer
avatar

magsoe

Oppenheimer to Super film ! Fajna fabuła, trzyma w napięciu. Pierwszoplanowy aktor poradził sobie bardzo dobrze.
avatar

Ms_Paulla

Oppenheimer to przyjemna rozrywka dla wszystkich widzów.
avatar

dragonmen32

Filmy takie jak ten z pewnością sprawiają frajdę. Nawet jeśli trwają tylko 3h 01m, to angażują od początku do końca.
avatar

IziMovie1

Z oceną 8.1, Oppenheimer zasługuje na miano jednej z najlepszych pozycji w swojej kategorii. Obowiązkowy punkt programu!
avatar

LukasPicasso

Bardzo wysoka ocena na poziomie 8.1 sugeruje, że Oppenheimer to pozycja obowiązkowa dla fanów Syncopy.